GTA V nowe screeny 12 Listopad

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik


 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Eh.. ile ja bym dal za tą gre :D Trailer jutro tak ? A jakas godzina jest podana jak w zeszlym roku czy nie ? :p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie kosmos :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja już widzę to jak łapię w grze rower, motocykl, bądź jakąś brykę i powoli powoli zgodnie z prawem (powolna jazda) zwiedzam sobie świat.
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
Mnie caly czas ciekawi jak bedzie wygladala kwestia tych 3 BOHATERÓW :)
We wczesniejszych odlonach czlowiek zzywal sie z glownym bohaterem - w pewnym sensie utozsamial :)
Teraz swoje zabawy w grze bedzie trezba dielic miedzy 3 postacie ? :)
Będzie trzeba mieć zortrojenie jaźni :p
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe na ilu płytach będzie :D jak dla mnie może być nawet na 5, byle, żeby wszystko na raz mogło być zainstalowane i żebym nie musiał biegać do konsoli, jak w przypadku LA Noire.
 

Lowi

Użytkownik
Użytkownik
Eh.. ile ja bym dal za tą gre :D Trailer jutro tak ? A jakas godzina jest podana jak w zeszlym roku czy nie ? :p
Licznik do drugiego trailera jest na Rockstar Games
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
ehhh, jak widzę te rasowane screeny to mnie dławi. Podobnie było z GTA IV - dorzucali głębię ostrości, motion blur i inne upiękrzacze a w realu okazało się znacznie gorzej. Na różnych screenach z GTA V widać różne poziomy grafiki - jedne świetne, inne jak z GTA IV. Z resztą wystarczy porównać grafę z trailera i z ostatnio serwowanych screenów - niebo a ziemia. Dlatego odradzałbym podniecanie się grafą w nowym GTA bo na pewno nie będzie taka jak choćby na screenach powyżej.
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA V nowe screeny 12 Listopad

ehhh, jak widzę te rasowane screeny to mnie dławi. Podobnie było z GTA IV - dorzucali głębię ostrości, motion blur i inne upiękrzacze a w realu okazało się znacznie gorzej. Na różnych screenach z GTA V widać różne poziomy grafiki - jedne świetne, inne jak z GTA IV. Z resztą wystarczy porównać grafę z trailera i z ostatnio serwowanych screenów - niebo a ziemia. Dlatego odradzałbym podniecanie się grafą w nowym GTA bo na pewno nie będzie taka jak choćby na screenach powyżej.
Tu nie koniecznie chodzi o grafe, chociaz zgadzam sie z tym ze screeny sa podrasowane... Natomiast co do gry to i tak uwazam ze bedzie swietna, i tak sie nia jaram ;p Mozliwe ze to bedzie jedna z bardziej (jak nie najbardziej) zaawansowanych gier. Takze z niecierpliwoscia czekam na premiere ;)


Tapniete z Galaxy Mini 2 :)
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
R* gdzieś potwierdzał, że ich screeny pochodzą z aktualnego gameplaya, i nie są w żaden sposób upiększane.
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA V nowe screeny 12 Listopad

Zapewne z gameplaya na pc... Watpie zeby tak wygladala GTA V na x360/ps3

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wg mnie może być grafa jak w GTA 4 tylko nie taka szara... A usprawnienia te same co na PS3 czy PC i będzie git :)

R* gdzieś potwierdzał, że ich screeny pochodzą z aktualnego gameplaya, i nie są w żaden sposób upiększane.

Oczywiście... Czyżby w nowym GTA była opcja robienia fotografii jak w Forzie :> bo tak jakoś mi to wygląda..
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Giera wy****bana w kosmos czekam z niecierpliwością a nią :).
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapewne z gameplaya na pc... Watpie zeby tak wygladala GTA V na x360/ps3

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)
Jak na razie to gra została zapowiedziana na X360 oraz PS3, o pc na razie nawet nie ma żadnej wzmianki...
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby mieli to wydać na PC z tak słabymi teksturami, jak na screenach, to mogą w ogóle nie wydawać. Fotki są zdecydowanie konsolowe, ładne kadry z dodatkiem kilku efektów, ale jak na obecne standardy to prawie nieruszone. Wyglądają podobnie do tych z GTA IV czy RDR.

Nowe 2:



 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Za kilka godzin pojawi się nowy trailer, zobaczymy jak będzie wyglądać w porównaniu do screenów.
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA V nowe screeny 12 Listopad

Skoro GTA V ma wygladac tak na konsolach, to rzeczywiscie troche ich nie docenialem :) w kazdym razie z niecierpliwoscia czekam na trailer:D

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom