1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta V obie płyty na jednym pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marian1992, Wrzesień 19, 2013.

1. marian1992

marian1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Mam xboxa slima z wbudowaną pamięcią 4gb i pendrive 16gb jest on przerobiony ma rgh czy mogę wgrać obie płyty na ten pendrive? Czy w tym przypadku jeśli można wgrać to będą jakieś problemy z grafiką, przycięcia doczytywanie się itp?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    za mały pendriv, przynajmniej 32 gb jest ci potrzebny lub dwie 16 gb

4. marian1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Czytałem na forum to piszą że 16gb spokojnie starczy

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie znam się zbytnio na RGH, ale z tego co słyszałem to gry na RGH mają mniej niż 8 gb, także myślę że 16 gb powinno wystarczyć.

6. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    16 gb starczy ci na pierwszą płytę bo musisz z tego pena zrobić dysk wewnętrzny i pierwsz płyta waży ok 7,20 gb i druga ok też 7,20 a jak sformatujesz pena 16 to będziesz miał ok 14,2 gb więc raczej dwie płyty się nie zmieszczą, ALE MOGĘ SIĘ MYLIĆ bo ja tą grę trzymam na zewnętrznym dysku

sprawdziłem właśnie pierwsza płyta waży dokładnie 7,69 gb i druga podobnie więc na jednym penie 16 gb się nie zmieści

7. marian1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Chyba masz rację :), pobrałem wstawkę przerobioną już w xex z dvd 1 są już wyodrębnione pliki content a dvd 2 jest całe i teraz sprawdziłem sobie ile ma instalka i ile pojemność rzeczywistą ma pen to instalka ma 15,4gb a pen ma 14,4gb więc chyba dokupie jeszcze jednego pena, a mam też pytanie odnosnie tych problemów co niektórzy mają z tymi teksturami doczytującymi się albo z przycięciami. Dajmy na to jak zrobię z jednego pena dysk wewnętrzny i zgram content na niego a kupię sobie drugiego i zgram na niego dvd 2 to nie będzie żadnych problemów?

8. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    ja mam tak że na jednym dysku zewnętrznym mam dwa dyski jeden dla konsoli czyli wewnętrzny (32 gb) adrugi to zewnętrzny i jakoś problemów z tą grą nie mam dość płynnie chodzi i nawet grafika jest ok

9. marian1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Ok to dziękuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum