1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V "oczekiwanie na chmurę" i problem z FSD.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RyyCo, Marzec 20, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Witam!
    Gdy GTA V mi się ładuje mam taki napis w prawym dolnym rogu "oczekiwanie na chmurę". Przeszukałem "internety", ale nic pomocnego w tej sprawie nie znalazłem. Wszystko siedzi tak jak powinno, (dysk wewnętrzny, 16 zer, content z DVD1 i w tym samym miejscu DVD2, ale w GOD nie xex itd.). Nie mam możliwości sprawdzenia czy nie będzie napisu po przeniesieniu DVD2 na dysk zewnętrzny, ponieważ nie mam pendrive 16Gb+.

Problem drugi.
    Zakończyłem zabawę w NFS MW 2005 i zapisałem rozgrywkę, wszedłem w "Gry" i wykryło mi tylko SKATE 3 wszystkie inne poznikały (pliki były na miejscu i grę mogłem odpalić przez menadżer plików). Wyczyściłem pamięć podręczną i inne ****rele, przeniosłem gry wypakowane przez iso2God do "16 zer" i wszystko jest ok prócz Silent Hill HD, którego o dziwo widać normalnie w oryginalnym dashu, a w FSD nie.
    W Xbox Live Arcade pojawiły mi się okładki z Commodore 64 i Atari 2600, oraz okładka związana z Nand Flasher. Było 9 okładek w XBA, jedna z Atari 2600, druga z Commodore (z tego co widzę mam już wgrany emulator), a następne 7 z 360Nand Flasherem, teraz zauważyłem że liczba okładek wzrosła do 14 (Po pobraniu okładek są to kolejne Nand Flashery).

//Edit SKATE 3 jest w xex, a reszta GOD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do tego GTA.. sprawdź czy masz włączony fakelive. Możesz to sprawdzić w pliku launch.ini (po zgraniu na PC, plik znajduje się na dysku konsoli) lub odpalając program DashLaunch (zakładka sieć). Jak masz włączony to wyłącz i spróbuj ponownie odpalić grę.

4. RyyCo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Jak wyłącze "fakelive" to prosi o profil sieciowy. Z FSD już sobie poradziłem.

Xperia J. Stock 31 + Vengeance 1.46

EDIT

Nikt nie ma pomysłów na tą chmurę?

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

5. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ten dział powinieneś założyć gry>problemy tam by Ci pomogli.

6. RyyCo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @Up Nie miałem 20 postow.

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    PIXEL Tobie napisał co masz zrobić. Włącz fakelive i po problemie. Tutaj poczytaj Gry

8. RyyCo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @Up Gdyby było po problemie to nie stworzył bym tego tematu!... Nic nie pomaga teraz rozpakowuje DVD2 do xex, zobaczymy.
    Gdyby nie to że napisałem posta pod postem nikt by tu nie zajrzał. Wchodzę w tematy na forum gdzie ludzie mają podobne problemy i tylko pustki bo temat został zapomniany. Może dodacie opcję odśwież? ; d

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeczytaj ten poradnik:
    [TUT] How to STOP that annoying POP UP message for needing an online profile for GTA V - Jtag & RGH Tutorials - XPG Gaming Community
    Jak będziesz miał wszystko tak wrzucone itd. to nie powinien w ogóle wyskoczyć komunikat o profil sieciowy.

@down
    Umiem czytać ;] Uwierz mi, że już takich przypadków miałem wiele. Jak fakelive jest włączony to właśnie pisze "Oczekiwanie na chmurę..", jak wyłączony to prosi o profil sieciowy. Wrzuć wszystko poprawnie to tego komunikatu nie będzie i gra się powinna odpalić.

10. RyyCo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @Up Przeczytaj dokładnie o co chodzi, bo nie o profil sieciowy...

//Edit
    W każdy temat jaki wchodziłem odnośnie chmury nie było działającego rozwiązania, sam już nie wiem co robić, zobaczymy w xex czy pójdzie.

//Edit2 @Up Ok sprawdzę. "Jest napisane" jak coś.

//Edit3 @Up Tak robiłem od początku. :p

//Edit 4. Poddaje się.

//Edit 5 Poradziłem sobie. Kupiłem pendrive 32gb, wrzucilem content, włączyłem dodatkowo "autofake" i śmiga.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum