1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Online błąd połączenia

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez pwL, Czerwiec 19, 2015.

1. pwL

pwL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak w temacie mam problem od wtorku/środy z gta online nie mogę się połączyć kiedy 1 raz włączam gta podłącza mnie normalnie do serwera lecz po 1-2 minutach wyrzuca wszystkich z serwera i gram sam, kiedy odszukuje nową sesje to jest ekran ładowania tzn te chmury z lotu ptaka i jest moment w którym gra się łączy z serwerem takie zbliżenia i kiedy zbliżenie ma kierować się na postać wyskakuje komunikat że nastąpił błąd podczas podłączenia do sesji i abym powrócił do gta ... internet pracuje stabilnie zawsze tak pracował i nie było żadnego problemu z dnia na dzień gra przestała działać myślałem że to problem po winie gta ale jest piątek a problem nadal taki sam miał ktoś podobnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej! Jaki masz NAT w ustawieniach konsoli? Czy w ostatnim czasie zmieniałeś sprzęt sieciowy/ustawienia sieci do której podłączona jest konsola?

4. pwL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie o to chodzi, że nic nie zmieniałem wszystko było po staremu z dnia na dzień po prostu chciałem pograć sobie w gta no i lipa :) dziś sprawdzałem wszystko to co opisywali na tych ich stronach NAT mam na otwartym i wszystko mam po staremu jak powinno być i full kresek zasięgu nawet w połączeniu z internetem prędkość ponad 4 mb sprawdzane na speedteście chociaż tu nie specjalnie ma coś do rzeczy bo nawet grałem jak pobierałem jakieś plliki filmy czy gry i prowadzona była również rozmowa na skype więc sieć była obciążona i mimo tego chodziło i nie wywalało mnie ani razu

5. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy na routerze, z którego korzystasz masz możliwość włączyć/wyłączyć tryb uPnP i zobaczyć, co się stanie?

6. pwL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety bez zmian nie idzię dołączyć do żadnego serwera

7. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem na 360 czy One? Próbowałeś łączyć się za pomocą innego profilu na tej samej konsoli?

8. pwL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem na ONE tak, mam 2 profile na konsoli jednen profil ma właśnie live i dlatego go nie kasuje jednak na nim też gta nie chcę działać. Myślałem że jest jakiś specjalny support z tego typu sprawami czy to dla Xboxa bezpośrednio czy rocsktara ale chyba nie ma bo szukałem i są gotowe tylko informacje napisane przez nich co w danym przypadku robić

9. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Numer do wsparcia technicznego Microsoft: 22 5941999

Wczytywanie...

Poleć forum