1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Online - Glitche na kasę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KabanosMniam, Lipiec 19, 2014.

1. KabanosMniam

KabanosMniam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kanada
    Witam. Niedawno zakupiłem GTA V, chciałem pograć online, jednak mocno zdemotywował mnie fakt istnienia masy glitchy na kasę.
    Chciałem zapytać, czy to jest dalej aktualne, czy może są one przestarzałe/już nie działają? Wydawało mi się, że największy fun będzie właśnie w zdobywaniu kasy na auta itp, a tutaj wszyscy jadą na jakiś bugach. Poza tym, dziwi mnie to, że Rockstar nic z tym nie robi, skoro sami sprzedają $ w grze za realną kasę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel188

pawel188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z domu:D
    naprawiaja jeden glich pojawia sie 2 rockstar naprawia tylko bledy ktore duzej ilosci graczy przeszkadzaja jesli gracza cos sie podoba to rockstar pozostawia to w grze

1 osoba to lubi.
  4. KabanosMniam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kanada
    @pawel188 Dzięki.

Przeczytałeś w ogóle moje pytanie, czy tak po prostu randomowo wchodzisz w tematy i udajesz filozofa?

5. KabanosMniam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kanada
    A gdzie napisałem, że chcę za to płacić? Może najwyższa pora nauczyć się czytać ze zrozumieniem? I jeśli mogę jeszcze zapytać, to w jaki sposób "miłosierny samarytaninie" pomogłeś mi swoim głupkowatym wywodem pseudo-filozoficznym?
    Pytanie w uproszczeniu (specjalnie dla ciebie :hopelessness:) brzmiało: CZY GLICHE NA KASĘ DALEJ DZIAŁAJĄ?

6. KabanosMniam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kanada
    No i pięknie. Dziękuję za odpowiedź :)

7. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, te glitche nadal są aktualne (osobiście z nich nie korzystam). Najczęściej wszystkie najnowsze pokazuje użytkownik Yoji720 na YT.

1 osoba to lubi.
  8. k4zmisz86

k4zmisz86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja z kolei na chwilę obecną nie mogę się połączyć z online. Tak się zastanawiam czy w jakiś sposób właśnie przez to mnie nie przyblokowali. Też się ładnie wzbogaciłem dzięki temu :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

9. MrLesny89

MrLesny89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko - Kamienna
    Z tego co wiem hakerzy przesyłali trochę (takie duże trochę) kasy na GTA V Online, mnie też to spotkało. Wszyscy uważali, że to glitch i sobie nabijali forsę. A to już było hakerstwo. Ale Microsoft sypnął banami i Ci którzy przesyłali tą hakowaną forsę mają już zablokowaną (ale bez internetu mogą grać) konsolę. A tym którzy tą forsę dostali nic się nie stało, chociaż MS trochę się pomyliło i dało parę nie słusznych banów. Ale jest (przynajmniej) jeden glitch, dzięki któremu
    możesz zdobyć kaskę.
    A poradnik jak z niego skorzystać masz tu https://www.youtube.com/watch?v=iMRNFTtgssU&index=116&list=PLGhKcKtCdF0SY26_gmQPpUL8gKNL-UOM3

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nikt nie dostał za to bana.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

11. k4zmisz86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam zablokowane online, ale singla normalnie mogę grać, ale nie wiem czy jest to związane z tym, że nabiłem trochę kasy oszukując ich w ten sposób :) Nie chce mi się połączyć w żaden sposób z online...

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ty mówisz o banie od R* a on o banie od Ms.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

13. k4zmisz86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie powinni blokować za takie rzeczy skoro sami zostawili luki w grze a inni to tylko wykorzystują

Wczytywanie...

Poleć forum