1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta V online ludzie do wspólnej gry Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mazur1920, Kwiecień 24, 2016.

1. mazur1920

mazur1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , poszukujemy z bratem ludzi do gry, nasz wiek to 20+vat ,gramy niewiele krócej . Gramy zazwyczaj wieczorami i chcieli byśmy stworzyć zgraną ekipę (obecnie słabo się gra ,jak co 2 minuty ktoś wychodzi ewentualnie wchodzi dla zabawy). Zainteresowanych proszę o post , Wszyscy ogarnięci gracze mile widziani .Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A macie przynajmniej 100 poziom na gta to zapraszam

4. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jestem chętny aczkolwiek dopiero zaczynam przygodę z GTA V tym bardziej online bo co wchodzę to ginę bowiem sam latam. Zatem jeśli nie macie nic przeciwko to kontakt na XO.

5. Frieza

Frieza Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Ja mam w planach zakup GTA po weekendzie majowym, więc w razie czego też chętnie bym pograł. Ale póki co nie jestem w temacie GTA V profesjonalistą (grałem trochę ale na PS4). :)

6. mazur1920

mazur1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odezwij się na Xbox Live jak już będziesz miał tytuł ,gramy rekreacyjnie a nie na zawody więc poziom rozgrywki nie musi być mistrzowski .

7. Elmariano132

Elmariano132 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja szukam kogoś z kim przejdę 2 misje od lamara mam 10 poziom. Ciężko to przejść z drugim graczem zazwyczaj łapie policja na mieście a później jest strzelanina. Szukam doswiadczonego gracza którego będę wspierał bo caly czas trafiam na takch co sami zawalaja pozniej mi sie zdazy i sie zniechęcają. Tag: ElmarianoKSG

8. Frieza

Frieza Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    No to świetnie. Jakimś zupełnym laikiem to też nie jestem jak coś. Jak ogarnę to GTA to postaram się odezwać. ;)

9. Kelinorian

Kelinorian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukuje z kumplem osoby chętne do napadów jak i wspólnej rozrywki w GTA V na Xbox One. Tag kelinorian

10. Ptakuwzl

Ptakuwzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapraszajcie śmiało mój gamertag PtakuWZL, wiek 22 dla uświadomienia pozdro!

Wczytywanie...

Poleć forum