1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V (org.) + RGH = gtaonline? (gra przez sieć?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jarszo, Sierpień 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jarszo

Jarszo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie. Mam pytanie. Jestem posiadaczem xboxa 360 slim z RGH i LT, ale zakupiłem sobie gta 5 pre ordera. Mam zamiar sobie pograć przez sieć w gta5, kiedy to tylko będzie możliwie od strony producenta - jednak kłania się pytanie, w przypadku mojej przeróbki konsoli co mam zrobić by grać na oryginalnej pudełkowej grze przez xbox live bez jakiegokolwiek ryzyka? (tak, jakbym miał czystego xboxa, wykupił golda)

PS. Założyłem temat tutaj, bo nie wiem dlaczego, ale nie mogę zakładać wątków nigdzie indziej. ;)

""Zanim przekroczysz 20postów na forum jesteś świeżakiem, wątki możesz zakładać tutaj oraz w GIEŁDZIE, później będziesz mógł-regulamin si3 kłania - Jabar""

FTFY. Używaj czerwonej czcionki - DOG

2. Lotnik421 Xbox One

3. MykPykPyk

MykPykPyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z RGH nie pograsz na XBOX Live

4. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie, jak ma sie RGH mozna zapomniec o Xbox Live - niezaleznie czy chodzi o oryginalna gre czy kopie.
    Inna sprawa jak bys mial Dual Nand...

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Samo to że już masz RGH dyskwalifikuje twoją konsolę do grania po LIVE, nie ważne czy napęd ma Lt czy nie. Sam napęd przerobiony jest po to aby działały kopie płyt. Jednak jest wyjscie na twój problem. Zainstalowanie Dual Nanda., działa to tak że w jednym trybie RGH jest włączone, a w trybie 2gim konsola odłącza chip RGH i wtedy na tym trybie grasz po LIVE. Po szczegóły zapraszam na PW

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dashlaunch domyślnie blokuje dostęp do xbox live - jeśli jednak odznaczysz tę opcję i zechcesz połączyć się 'na siłę' to maksymalnie w ciągu dwóch minut ujrzysz śliczny komunikat twierdzący, że "Twoja konsola została zablokowana...".

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nie.

Wykupić dostęp. Ceny na PM.

2 minut? Teraz bana dostanie z automatu.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ...w każdym razie bardzo szybko.
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: