1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - oryginał i kopia

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Malinbox, Wrzesień 8, 2013.

1. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!
    Mam pewien plan, mianowicie chce kupić GTA V w dniu premiery, ale wpadłem na pomysł,żeby zrobić kopie, aby zachować oryginał w najlepszym stanie (trochę to pedantyczne ale mam swoje powody). Nie mam specjalistycznej nagrywarki (IHas? dawno nie było mnie na forum), aby dobrze nagrać grę z tymi zabezpieczeniami, więc mam pytacznie, czy jeśli zainstaluje oba dyski na moim xboxie z oryginalnej płyty, to czy wkładając nagrane (przez zwykła nagrywarkę) nieoryginalne płyty zaczną poprawnie chodzić i wszystko będzie w porządu?
    Dla ułatwienia schemat: Instaluje oba dyski oryginalnego GTA -> nagrywam ściągniętą wcześniej wersje -> odkładam na wieki wieków oryginalne GTA na półke -> wkładam kopie do xboxa = działa?
    Czy ma znaczenie to jaką wersję ściągam ?(nie chodzi mi tu o PAL czy NTSC tylko z jakiego kraju pochodzi wstawka do pobrania)
    To chyba na razie tyle, prosiłbym o wyjaśnienie, a nieścisłości na bierząco będę wyjaśniał, dzięki :)
    BTW.. wyszło coś wyższego niż LT 3.0?

Wczytywanie...

Poleć forum