1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - płyta 'do grania' spalona przez laser w konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aris94, Wrzesień 22, 2013.

1. aris94

aris94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam !
    Dziś rano chciałem odpalić GTA V jednak po włożeniu drugiej płyty (tzn. do grania) konsola zatrzymała się i wyświetlił się komunikat o wytarciu płyty ściereczką i uruchomieniu ponownie konsoli. Po wysunięciu owej płyty okazało się, że są na niej kręgi wypalone przez laser. Pierwszą płytę zainstalowałem oryginałką. Natomiast drugiej nie instalowałem, ponieważ przeczytałem, że Rockstar nie radzi tego robić. Przed tym zdarzeniem grałem przez 4 dni z rzędu. Konsole postawioną miałem pionowo (jeżeli to coś zmienia). Chciałbym dowiedzieć się co było powodem spalenia płyty przez laser i w jaki sposób uchronić następną płytkę przed uszkodzeniem.

Pozdrawiam ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    a nie przekręcałeś konsoli przypadkiem podczas pracy konsoli ? bo te "kręgi" wyglądają mi na rysy ps Laser w konsoli nie ma takiej mocy żeby przepalić płytę :)

4. aris94

aris94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    może źle sie wyraziłem. Masz racje to są raczej rysy. Jednak konsoli w żaden sposób nie przekręcałem. A tych okręgów jest około 5.

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    no to jedyne co mi przychodzi do głowy to to żebyś konsolkę spróbował postawić na "płasko" ps jeżeli porysowałeś oryginała to z tego co wiem chyba jeden raz przysługuje Ci wymiana tej płyty ja tak miałem raz z GH złamałem płytę przez przypadek i sklep w , którym kupowałem grę po 3 tygodniach oczekiwania oddał mi nowiuteńki nośnik ;)

1 osoba to lubi.
  6. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Musiałeś przesunąć konsolę w trakcie gdy płyta siedziała w środku, i porysowało Tobie płytę... Kolega kiedyś porysował tak 5 płyt GTA IV, ale to było w UK i tam wymieniają za free coś takiego :p

1 osoba to lubi.
  7. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Musiales ruszyc lub cos takiego bo innego wyjscie raczej nie ma tez tak stracilem gre.

1 osoba to lubi.
  8. aris94

aris94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Konsole położe poziomo i postaram się jej nie ruszać odczas pracy. A płytki raczej nie odzyskam bo Polska to nie UK ;p Dzieki na rady, pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum