1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - Płyta nie jest obsługiwana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damen1, Październik 12, 2013.

1. damen1

damen1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mam problem z tą cholerną gierką ;p
    No więc pierwszą płytę zainstalowałem poprzez wyciągnięcie contentu i wsadzenie go do skonfigurowanego pendrive'a.
    Problem natomiast z drugą płytą. Na początku udało mi się odpalić grę, pograłem z godzinę i zrobiłem przerwe... Gry potem nie odpaliłem bo za każdym razem wyskakuje komunikat "Płyta nie jest obsługiwana". Zmarnowałem już około 10 płyt myśląc że coś źle nagrałem ale i tak "płyta nie jest obsługiwana".
    1. Próbowałem tricku MP3
    2. Czyściłem pamięć podręczną
    3. Na każdej płycie jest to samo
    4. Gra wcześniej działała
    5. Konsola się aktualizowała
    6. Nie jestem podłączony do sieci.

Ktoś pomoże? :)
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczupakoff

szczupakoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    masz ihasa ?? jak nie to zle nagrales ( o ile nie amsz nagrywarki z burner max payload)

Wczytywanie...

Poleć forum