1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V poraz kolejny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crash18, Lipiec 22, 2016.

1. Crash18

Crash18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odnoszę się do Was z problemem związanym z GTA V.
    Problem polega na tym, że gra zacina się na "Wczytywanie trybu fabularnego" i zawiesza całą konsolę.
    Plik Content wyciągnięty z DVD 1 wrzucony na dysk zewnętrzny programem Horizon wrzuciłem go do HDD1\0000000000000000\545408A7\00000002 - 4 pliki, obraz DVD 2 przerobiłem do GOD i wrzuciłem na dysk wewnętrzny do folderu "GRY RGH". Content odblokowałem xm360, ustawiłem ścieżki na "Content" i "GRY RGH". Po skanowaniu w ustawieniach grafiki gra pojawia się w bibliotece i pobiera okładkę. Uruchamiam ją, pojawiają się sygnały, loga R i przechodzi do wczytywania trybu fabularnego, kółko zakręci się 2 - 3 razy i zawiesza konsolę. Usuwałem pamięć podręczną, przerabiałem DVD 2 na xex i problem jest ten sam, Po usunięciu profilu i utworzeniu nowego gra przechodzi do tego samego momentu po czym resetuje się i uruchamia ponownie, na ekranie wyskakuje napis, że wystąpił problem z zapisem na urządzeniu magazynującym, idąc za tropem DVD 2 przewaliłem na dysk zewnętrzny, ustawiłem ścieżki, ponownie usunąłem profil i utworzyłem nowy, problem ten sam. Reinstalowałem również FSD - nic nie dało.

Parametry :
    konsola XBOX 360 Slim 250GB
    wersja FSD 783

Proszę o pomoc.

Ostatnia edycja: Lipiec 22, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grę dajesz do xex i na dysk a content rozpakowujesz i masz 4 paczki które lecą do ...000000/cyferki.... i to wszystko, użyj wyszukiwarki bo było to opisywane wielokrotnie na forum.
    Na RGH bez TU i DLC.

4. Crash18

Crash18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DVD 1 miałem przerobioną do xex z której wyciągnąłem content ( 4 pliki bo tylko to nas interesuje? ) wrzuciłem to do content na dysku konsoli DVD 2 przerobione do god wrzucone na dysk zewnętrzny + ustawione ścieżki. Więc chyba dobrze?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gra ma być rozpakowana a nie w GOD.

6. Crash18

Crash18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: