1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta V Preorder

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szpieg997, Lipiec 21, 2013.

1. szpieg997

szpieg997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, z jakiej najlepiej strony zamówić GTA V?
    Z góry thx, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W sklepach możesz zamówić preorder, na przykład ostatnio widziałem w MediaMarkcie .Jeśli chcesz koniecznie przez internet to polecam Muve.pl :)

1 osoba to lubi.
  4. szpieg997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przez sklep słabiutko bo bym musiał jechac specialnie 35km;) chyba pozostaje mi czekać do 17 wrzesnia i w ten sam dzien pojechać do sklepów:)

5. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie radze
    Pamietam co bylo z Diablo III, a co dopiero z GTA V.
    Kolejka na pol godziny

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

6. Damianoo95

Damianoo95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Zamawiając na Muve.pl możesz dostać rabat ze strony gtasite ;) Więc poniekąd się trochę opłaca, a co do odbioru to zawsze masz opcje wysyłki i gra przychodzi w dzień premiery :)

*Nie miałem na celu reklamy stron, ani jakiejkolwiek innej propagandzie.
    Czysta pomoc.

7. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Również polecam muve.pl, kupiłem tam już koło 10 gier i zawsze wszystko dopięte na 100%

8. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja również zamówiłem preorder GTA V na muve.pl i z czystym sumieniem polecam tą stronę.

9. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem że trochę zwalili premierę, mogli dać grę w wakacje a nie świeżo po, w wakacje każdy ma więcej czasu no ale... Na pewno masa osób kupi tą grę, gra zapowiada się bardzo dobrze oby multiplayer był równie dobry. Na move.pl jest preorder gta V, nawet edycja kolekcjonerka, pl + dlc, również polecam tą stronę, tylko może cena gry trochę odstraszyć .

10. klezmer

klezmer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Maz.
    Dla prawdziwego gracza to nie jest problemem ze gra wychodzi po wakacjach a na pewno nie dla R*. Wiekszy % jest graczy doroslych a nie dzieci uczacych sie. Poza tym ta gra nie jest dla ludzi majacych mniej niz 18 lat.
    Zadna premiera dobrej gry nigdy nie byla w wakacje tylko zawsze na jesien i to nigdy sie nie zmienia. Wtedy masz co robic w dlugie wieczory.
    Kto ma grac w ta gre to bedzie gral.

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

11. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Właśnie, w wakacje się tak samo pracuje jak w inne miesiące roku więc coś takiego nie bierze się pod uwagę, skoro ta gra jest dla ludzi pełnoletnich. W dodatku w tej porze roku mało ludzi oblega komputery/konsole bo są za ładne dni, za to jesienne wieczory to co innego, no i nie każdy przechodzi grę za jednym podejściem, sporo ludzi przechodzi od 1 do kilku misji tygodniowo. I w wakacje ludzi wyjeżdżają więc nie będą kupować gier bo ani nie będą w nie grać ani nie będą mieć na nie $, dlatego się mówi ze to sezon ogórkowy.

Niestety światem rządzi $$$ więc nawet jak gra jest już gotowa to i tak leży i czeka ;/

12. szpieg997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie dziś zamówiłem gta na muve, Wybrałem opcje "płatne z góry" co wiązało się z tym, że kurier jest za darmo. Mogę się spodziewać gry w dniu premiery??
    Zdaje sobie sprawę, ze może być kilka dni "poślizgu".
    Pozdrawiam:)

13. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli komuś nie zależy na preorderach z liczniejszymi DLC, to polecam playergames.pl . Jest to pewna i sprawdzona firma. Mieści się w moim mieście :p

Wczytywanie...

Poleć forum