1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta v problem dvd1-pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kalki4, Październik 16, 2013.

1. kalki4

kalki4 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    wrzucilem na pena content, pokazuje go w konsoli, lecz po wlozeniu dvd2 gra sie wlacza normalnie , a po chwili wyskakuje "uwaga brakujace lub uszkodzone dane gry. prosze wlozyc dysk nr 1 by ponownie zainstalowac uszkodzoe pliki" co jest nie tak? mam wersje od quacka , z góry dziękuje za szybka odp :)

EDIT:
    a może po wrzuceniu contentu na pena trzeba w konsoli coś ustawiać ?

Edytuj posty-nie pisz jeden pod drugim - Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. kalki4

kalki4 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    zrobiłem zgodnie z tym poradnikiem i pod konsola widzi mi gtav "pobrane z marketu" gdy wkladam dvd2 gra sie uruchamia i gdy się laduje wyskakuje tamten komunikat, nie wiem, moze trzeba gdzies wybrac te pliki lub zainstalowac ? czy po prostu wrzucam na pena (nic z tym nie robie dalej) wkładam dvd2 i gram?

po włożeniu pendrive, trzeba coś jeszcze w konsoli robić?

Wczytywanie...

Poleć forum