GTA V problem z instalacją

emilk

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z zainstalowaniem Gta v,moja konsola to xbox 360 slim 4 Gb przerobiona najprawdopodobniej l.t 3.0. Posiadam kopię nie orginalną,wkładam płytę numer 1 i tu zaczyna sie problem nie ma takiej opcji jak instaluj,jest tylko graj teraz,wciskam graj teraz to robi się czarny ekran słychac jak naped pracuje a za chwilę wyskakuje błąd,nie rozpoznany dysk i że mam przetrzeć ściereczką płytę.Włożyłem płytę numer 2 pokazuje się instalacja i graj teraz no to wcisnelem instalacje zainstalowało się 7,7 Gb ale gra nadal się nie odpala.Wiem że trzeba instalować z pierwszej płyty ale tego instalatora tam nie ma.Dodam że mam pendriva podpiętego 36 Gb.Mam najnowszego Dasha ściągnietego wczoraj.Co to może być ?
 
A te gry przed nagraniem były abgx360 na autofix level 3 skanowane?
 

Krzychu1987

Banned
Zapewne nie zrobiłeś tego co napisał kolega wyżej, by nie marnować kolejnej płyty zgraj ją na pendrive i wrzuć na konsole http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/
 

emilk

Świeżak
Świeżak
super dzięki za szybką odpowiedz,za niedługo zrobię to :)
 

eryk122916

Użytkownik
Użytkownik
Nie nagrałeś przez przypadek czasem 2 takich samych płyt ?
 

emilk

Świeżak
Świeżak
nie na jednej plycie jest instalator na drogiej nie ma,na płycie numer 1 nie ma instalatora.

Pewnie własnie chodzi tutaj o moją przeróbkę konsoli dużo ludzi ma problem z tą grą na lt 3.0 i trzeba kombinowac.

Gta nagrywał mi kolega który gra na xbox 360 premium i innym firmware,u niego nie ma żadnych problemów.Już dawno przeszedł gta.Ja się strasznie napaliłem na Gta i muszę ja uruchomić

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 
On może mieć lt 2.0 lub 3.0 a ty 2.0 . Więc dlatego ci to nie działa.
 

emilk

Świeżak
Świeżak
Sciagam odpowiednie oprogramowanie do przerobki Gta i zaczynam dzialac :)
 
Jak masz lt 3.0 to musisz nagrać sobie płyte Gta 5 play pod lt 3.0 według poradnika. Tekstury możesz sobie dograć przez pendrive nie marnując płyty.
 

emilk

Świeżak
Świeżak
Ten poradnik z content tak ?

Tzn musze miec koniecznie płyte pusta ?

a z pendriva nie odpale tego bez plyty ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ten poradnik z content tak ?
Tak
Tzn musze miec koniecznie płyte pusta ?
No a jak ty chciałeś inaczej.. -.-
a z pendriva nie odpale tego bez plyty ?
Jeżeli nie masz RGH to nie.
 

eryk122916

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam lt 3,0 i gram normalnie tak ,że to nie to
 

emilk

Świeżak
Świeżak
Dziwne wlozylem pierwsza plyte do kompa i mam 3 foldery SystemUpdate ,Audio_TS i Video_TS.Nie ma tam czegos takiego jak content.Nie wiem o co chodzi,moze zle plyta nagrana.

Na drugiej plycie jest to samo te same pliki.


Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No bo content wydobywasz z obrazu ISO. Sprawdź czy uda ci się "stworzyć" obraz ISO z tej płyty.
Uruchom program IMGBurn i wybierz opcję "Create Image File from disc". Jeżeli to nie zadziała to musisz pobrać DVD1 i wyciągnąć z niego content.
 

emilk

Świeżak
Świeżak
Byc moze komputer nie widzi tych plikow

A jak sprawdzic jaka wersje ma sie przerobki ?


EDIT

Oki robie obraz chyba uda się :)
No dobrze obraz plyty juz mam teraz wyciagam content.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.


Wszystko zrobilem tak jak w poradniku content,pliki pokazuja sie na penie w xboxie,ale co mam dalej z tym zrobić zeby odpalic gre ?

Dowiedziałem się że ten kolega ktory mi nagrywal ma Lt 3.0 czyli ja musze miec cos innego.Czy ewentualnie moge przerobic ta gre na inna wersje przerobki czy musze sciagac na nowo Gre pod inna wersje ?
Dodam że moja konsola jest z roku 2011 i była odrazu przerabiana w sklepie.


//Warn za brak edycji tekstu
Przeczytaj regulamin i zacznij się do niego stosować
~z0nk31
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko zrobilem tak jak w poradniku content,pliki pokazuja sie na penie w xboxie,ale co mam dalej z tym zrobić zeby odpalic gre ?
Skoro content zgrany to wystarczy, że włożysz grę (DVD2) do napędu i ją uruchomisz.

Dowiedziałem się że ten kolega ktory mi nagrywal ma Lt 3.0 czyli ja musze miec cos innego.Czy ewentualnie moge przerobic ta gre na inna wersje przerobki czy musze sciagac na nowo Gre pod inna wersje ?
Dodam że moja konsola jest z roku 2011 i była odrazu przerabiana w sklepie.
No skoro jesteś pewien, że nie masz LT 3.0 to musisz pobrać DVD2 z neta, odpowiednio przygotować i nagrać pod LT 2.0.
http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
 

emilk

Świeżak
Świeżak
Mam wolnego neta cdma z orange i zajmie mi to sporo czasu wiec chyba mysle ze przerobie go z lt2 na lt 3 wlasnorecznie.
A nie wystarczylo by zeby ta gre co mam przerobic na lt 2.0 ? musi byc koniecznie na nowo sciagnieta pod wersje lt 2.0 ?
Szukam jakiegos turotiala na temat jak przerobić xboxa z lt 2.0 na lt 3.0
 

Do góry Bottom