1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V problem z płytą.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maksmaks1437, Sierpień 27, 2014.

1. maksmaks1437

maksmaks1437 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Barcelona, Spain, Spain
    Witam, mam problem z GTA V, kilka tygodni temu płyta porysowała się(NORMALNIE ODPALAŁA lecz gdy zaczynałem 2 misję gra resetowała się), wysłałem ją do regeneracji, gdy przyszła, fakt jak nowa, to resetuje się lub zatnie i trzeba wyłączać konsole już przy SAMYM POCZĄTKU(gdzie wczytuję sie tryb fabularny). Da się jeszcze uratować płytę? Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie to jest smietnik

4. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da rady, nigdy nie ma pewności że płyty po regeneracji będą działać. Miesiąc temu oddałem porysowane gta IV do regeneracji i wcale nie działa, więc musisz się pożegnać z płytą.

Wczytywanie...

Poleć forum