1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V problem z wypaleniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Sz0rTi, Marzec 2, 2015.

1. Sz0rTi

Sz0rTi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Witam, pod koniec tamtego roku wypalałem koledze GTA V (drugą płytę). Wszystko poszło git. Teraz, gdy ja zamówiłem x'a i dzisiaj chciałem wypalić gierę, to jak zwykle overburn, ale zatrzymało się tam na 90 kilku % i błąd. Moja wspaniała nagrywarka (tsst sh-s223 C) oczywiście nie obsługuje burner max'a... O ile to z burner max'em mogę przełknąć, to nie mogę pojąć dlaczego na tej samej nagrywarce nagrałem już raz tą gre, a teraz się nie ta. Dodam, że test abgx'em dał wszystko na zielono. Nic nie było nawet na żółto. Szczerze mówiąc pierwszy raz miałem błąd w imgburn'ie. Z tego co pamiętam zawsze brałem overburn i wszystko działało.
    ENY SOLUSZYN (R) ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Wypal Truanced

Wczytywanie...