1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnich21, Wrzesień 20, 2013.

1. Mnich21

Mnich21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam wielki problem z zainstalowaniem lub zgraniem GTA V. Próbowałem już zgrywać normalnie przez pendriva na dysk konsoli-> problem z grą, pobierz ponownie..
    Próbowałem zmienić rozszerzenie pliku na .GOD -> problem z grą..

Co do diaska jest nie tak ?? tyle godzin przy tym spędziłem i dalej nic nie mogę zrobić :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adam Karpiński

Adam Karpiński Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek, Poland
    Przepraszam ze w tym temacie pytam ale nigdy wczesniej nie pytalem sie o nic i niie wiem gdzie wejsc zey otworzyc nowy temat. Mam taki problem z iso2god czekalem tyle czasu na GTA V jak juz jest gra to mam problem z programem nie moge przerobic gry z saints row 4 taki sam problem mialem i z far cry 3 to samo w GTA V JEST 50 TYCH NO wiecie o co mi chozi a jak dochodzi do 49 to wyskakuje Nie można nawiązać połączenia, ponieważ komputer docelowy aktywnie go odmawia i szukam wszedzie na forach i nie moge znalesc rozwiazania Bardzo prosze o pomoc normalnie juz nerwowo nad tym nie wytszymuje

4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    przeinstaluj program lub przerób na xex a nie god

Wczytywanie...

Poleć forum