1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - Przesunięcie xboxa, płyta porysowana dookoła.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 123ara, Wrzesień 3, 2014.

1. 123ara

123ara Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gubin, Poland, Poland
    Mam już po prostu dość, nie dość, że przyszedł wysoki rachunek za prąd, bo aż 520zł, a mama nie ma z czego zapłacić, to jeszcze mój braciszek porysował grę kolegi mojego kolegi, płytę drugą. Podłączał kabel HDMI i boom. Rysa dookoła, czyściłem już TURBO (Taka polerka do aut) Tempo Turbo coś takiego, widziałem poradnik na internecie, co prawda rysa troche zeszła, aczkolwiek dalej ją widać, a gra się zacina przy ładowaniu. A najlepsze jest to, że nie zdążyłem nawet zagrać w gta V.
    Nie siedziałbym teraz tutaj, nie pisałbym tego postu i ze łzami w oczach bym wam się nie żalił, grę trzeba odkupić, a małe pieniądze to na pewno nie są, kolega kolegi, o niczym nie wie, bo dopiero pożyczyłem grę i mam ją na ok. 2 tygodnie. Rysa niby nie jest głęboka, lecz jest widoczno, nie czuć dołeczka jak się po niej palcem jeździ. Czy miałby ktoś na sprzedaż płytę nr2? Czy odnowienie płyty da efekt i płyta na 100% będzie działać? Jestem totalnie zdesperowany, nie mówiłem nic mamie, bo nie chciałem, żeby się dodatkowo przejmowała, z góry dzięki :apthy:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
  4. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Gdzieś na allegro widziałem aukcję z jedną płytą, ale tylko CD1 - w sumie nic do dziwoty bo poszła za 50 zł a wystarczy ona tylko do instalki zaś CD2 pewnie gość sobie zostawił(próbuje ci powiedzieć że CD2 nie ma szans dostać wymagana jest ona do uruchomienia gry) . Te wszystkie pasty polerujące za przeproszeniem g.... dają. Posłuchaj rady kolegi wyżej no chyba że policytujesz coś na allegro, ale koszt całego pudełka to będzie 80+ zł.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Regeneracja nic nie da na 99%. Konsola po regeneracji nie chce czytać plyt szczególnie tak uszkodzonych. Powiadam ci masz problem z ta grą.

6. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Idź na miasto do komputerowego i zapytaj się o regeneracje płyty. Tylko z tym nigdy nie będzie 100% pewności. Oddałem gta 4 do regeneracji i już nie działa.

7. 123ara

123ara Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gubin, Poland, Poland
    W mieście 15 tysięcznym nic niestety nie ma. Zostaje Zielona góra, oddalona o 70 kilometrów.

8. Omni

Omni Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety.
    Zryłem całą płytę Far Cry 3 i regerenacja abolutnie nic nie dała (a wybrałem dobry serwis ten który polecił kolega na górze).
    Niestety tak jak ktoś wspomniał - xbox nie trawi regenerowanych płyt.

9. 123ara

123ara Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gubin, Poland, Poland
    Niektórym działa niby, a mieli takie rysy, mam totalnie zły humor. Jestem strasznie zawiedziony. Sznurek i się wieszać.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za grę nie ma sensu. Szanse na regenerację są znikome. Próbuj najwyżej nic nie da

11. 123ara

123ara Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gubin, Poland, Poland
    Dziś dałem płytę do regeneracji, do odebrania będzie w przyszłym tygodniu, Pani powiedziała, że płytę da się naprawić. Zobaczymy czy będzie działać, jak myślicie?

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Myślę że nie

Wczytywanie...

Poleć forum