GTA V - pytania/problemy ODNOŚNIE ROZGRYWKI

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam problem z misją ojciec\syn na początku się wyłącza gra .Raczej kolega ma problem a nie ja bo xbox mój jest u niego .Ja przeszedłem u siebie całe gta i było ok a teraz u niego się wyłącza na tej misji .A może być tak że jest złe ustawiona rozdzielczość bo dokładnie robi mu się czarny ekran no bo umnie było ok .
 

grek64

Świeżak
Świeżak
witam nie działa mi giełda BASWQ jak na nią wejść pisze mi że trwa akualizacja
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
witam nie działa mi giełda BASWQ jak na nią wejść pisze mi że trwa akualizacja
Musisz być podłączony do Live
 

kaczeek

Świeżak
Świeżak
Czy dodatki w trybie offline działają? Chodzi mi o np.nie jestem hipsterem itp
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
rozgrywka offline ( kampania ):

zatrzymałem się na misji gdzie trevor z michealem porwali żonę jakiegoś typa i musieli się ukryć, czyli automatycznie moge grać tylko franklinem. Zrobiłem nim wszystkie misje jakie były widoczne na mapie. Co jeszcze trzeba zrobić żeby tych dwóch powróciło i rozgrywka toczyła się dalej ?

edit: po wywaleniu title update, misje się pojawiły.
 
Ostatnia edycja:

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozgrywka offline

Czy w trybie offline na najnowszej wersji GTA można znaleźć Karina futo? Słyszałem że gdzieś w Rockford hills ale nigdzie go tam nie było. Jezdzilem tam, stałem, popelnialem samobójstwo i tak z 45 minut i nic. Za to na online zaraz po pierwszym wejściu do gry chyba czwarty samochód jaki widziałem to właśnie karin futo ??!!

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo przydatne forum...

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
??

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
??

P.S sory za spam ale czekam już miesiąc...
Mam nadzieję że się w końcu dostanę odpowiedź...

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
??

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

szymex71

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
??

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O takie sprawy pytaj na forum o GTA tutaj raczej marne szanse by ci ktoś powiedział, ja gram codziennie od premiery ale tylko w online.
 

mcsobieski00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej mam pytanie bo mam gta v z TU 27 i nie wiem czy sie wgrało i jak mogę to sprawdzić w grze bo w xb ciągle pokazuje że jestdziała i smiga a gra nie ma dodatkowego kontentu
 

conway87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam takie pytanie skąd wziąść jakies dodatki do gta v online , zacząłem grać niedawno , a na yt widze ze są dodatki
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam takie pytanie skąd wziąść jakies dodatki do gta v online , zacząłem grać niedawno , a na yt widze ze są dodatki
https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/GTA-V/66acd000-77fe-1000-9115-d802545408a7?DownloadType=GameAddon#LiveZone
 

conway87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a to moge wejsc z poziomu konsoli???
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No jasne że tak, klikasz na grę po włożeniu płyty bądz na zainstalowanej w menu i masz tam zakładka dodatki. Nie pamiętam dokładnie, naciskasz chyba X na grze czyli dajesz opcję więcej.
 

conway87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzieki wielkie pozdrawiam
 

Brodos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam.
doszedlem do połowy.

1 Czy można zmienić ustawienia przypisanych klawiszy na padzie?
2 jak strzelać podczas jazdy samochodem? celuję - to od razu strzela. A nie moge odwrócić kamery na inny cel bez skręcania.

Mam przesiadkę z PC i ciężko mi to ogarnąć :p
 

Do góry Bottom