1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V resetuje się w losowym momencie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mac Abra, Maj 29, 2014.

1. Mac Abra

Mac Abra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ja mam z kolei inny problem jeszcze. Z początku ciezko było zainstalować dvd2 na hdd ale w końcu się udało, tylko...
    Gra się restartuje w dowolnych momentach czy jestem w misji czy nie, pierwszą misję z bankiem przechodziłem z 8 razy zanim udało mi się zapisać po raz pierwszy. A teraz to jest loteria, czasem gra podziala 5 min, czasem 30 czasem dluzej i z niczego sie restartuje. Sprawdzałem na 2 kompletach płyt i na obydwóch to samo tak samo bez roznicy czy gram z plyty czy z hdd. Nie wiem juz co jest przyczyną :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mac Abra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Doradzić czegokolwiek? Próbowałem reinstalować grę kilka razy oraz grać z zainstalowanym DVD2 oraz bez instalacji DVD2. Na obydwóch płytach (tzn 2 komplety po 2 plyty) jest to samo, z niczego się resetuje gra. Na innych grach bez problemu

4. Mac Abra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Wiem że nie powinienem pisać postu pod postem ale znalazlem rozwiazanie jakby kogos interesowało ze strony cdaction
    tyle że ja jeszcze sformatowałem cały dysk i czyscilem cache na dysku i pendrive. Jak dotąd gra się nie wyłączyła przez kilka godzin wiec powinno być ok

5. zenek1000

zenek1000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co dokładnie zrobiłeś? Jakie to rozwiązanie?

6. Mac Abra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Niektórzy podejrzewali, że kłopot może leżeć w zbyt małym dysku twardym, ale okazało się, że problemy mają też osoby, które wymieniły „twardziela” na większego. Nie pomogła reinstalacja gry, instalacja jednej lub dwóch płyt ani kopiowanie plików do innej lokalizacji. Rockstar wie o sytuacji i stara się znaleźć jej rozwiązanie. Na razie pomoc wsparcia technicznego Microsoftu radzi użytkownikom podjąć następujące kroki:

Usunąć dane związane z GTA V
    Wyczyścić pamięć konsoli trzykrotnie
    Usunąć dane związane z rynkiem Xboksa
    Odłączyć konsolę od internetu na trzy minuty
    Zainstalować pierwszą płytę
    Wyłączyć konsolę, nie wkładać drugiej płyty
    Zresetować urządzenie
    Zainstalować drugą płytę
    Grać.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113

A nie kazali mówić słów od tyłu, skropić konsole krwią kurczaka i tańczyć mambę w stroju czarodzieja ;D

Nie no tak na serio to zapomnij o jakiejkolwiek pomocy od nich, stara generacja jest już nie wspierana. Prędzej zmienisz konsole albo generacje.

Jaki masz model konsoli ? (darta produkcji).

Wczytywanie...

Poleć forum