1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V RGH problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pietrek054, Maj 28, 2014.

1. pietrek054

pietrek054 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, zainstalowalem na konsoli xbox360 z rgh GTA V jakieś 2 tygodnie temu. wszystko śmigało ładnie, plyta pierwsza wrzucona do content a druga przerobiona przez iso2god do xbox360 games. grałem w GTA chwilę, żeby sprawdzić czy działa i wszystko było ok. teraz, gdy włączam GTA wyświetla się komunikat wczytywanie trybu fabularnego i to by było na tyle.. czekałem do 30 minut - brak efektu. czytałem na necie o tym, że może uszkodzony save, ale nie mam żadnego save'a. wgrywałem przed chwilą GTA zupełnie na nowo i dalej to samo. nie mam pomysłu - przecież 2tyg temu wszystko normalnie śmigało?
    proszę o pomoc, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. korczuk

korczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowogard
    Wyczysc pamiec podreczna w NXE, jesli to nie podziala sprobuj pobrac inna wstawke, byc moze ta jest uszkodzona.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum