GTA V RGH Wyłącza konsolę

stefan599

Świeżak
Świeżak
Dzień dobry,

Mam problem: Zgrałęm gta V na dysk (podłaczam dysk do kompa przez sata, zgrywam gtav[dvd2 godem; dvd1 4 contenty] plus do tego dograłem jeszcze dlc bodajże wszystkie jakie wyszły. Problem polega na tym: Włączam grę i pojawiają sie loga Rockstara, napisy o licencjach itp po czym gdy ma wejsc ekran łądowania, konsola się wyłącza. Co źle zrobiłem? Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wypakuj wszystko do plików xex. Jedna pluta np do katalogu gry druga co ma content leci w wiadome miejsce

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja się zastanawiam czy można jakoś obejść blokadę z informacją o braku zalogowanego profilu co uniemożliwia załadowanie save.
 

stefan599

Świeżak
Świeżak
Wszystko działało nawet na 1 sposobie co robiłem. Wina leży po stronie DLC'ków. Gdy wgram dlcki to gra wyłacza exa. pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra czysta bez TU i DLC odpala bez najmniejszego problemu czy to po instalacji z płyt czy po wrzuceniu jej w xex + content, w którymś patchu coś zmienili dodając ten komunikat... Pytanie tylko w którym ? Ogólnie to mi nie zależy by w nią grać bo ograłem GTA po premierze i łącznie na X360, Ps3, PC i XO :p ale wbiłbym parę prostych osiągnięć.
 

grygur

Świeżak
Świeżak
Ja również mam identyczny problem. Zgrałem obydwa oryginane dyski z GTA V do folderu GTA w Content. Z płytą gra odpalila. Bez plyty konsola sie resetuje. Czy wina moze lezec u zasilaczka? Jak zyć?
 

DjMazi_31

Świeżak
Świeżak
U mnie zaś próbowałem i tym sposobem. Wywaliłem DLC i TU. Gra wyłącza konsolę
Aktualizacja: Znalazłem przyczynę, przynajmniej u mnie. Znalazłem poradnik na yt w którym mówili o XBLA-Unlocker-v1.6 i wtedy to działa. U mnie nie zadziałało odblokowanie content i powiem więcej wyłączało konsolę. Jak wgrałem "czysty" bez pathowania content gra działa ale również bez dodatków i tu. Odpuściłem temat, ale może ktoś spróbuje wywalić całe GTA V i zainstalować na nowo już spathowane. Chyba, że jakiś inny jest na to myk
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom