1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - Save po 1 misji

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez jak781, Wrzesień 20, 2013.

1. jak781

jak781 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Witam. Z racji, iz moje GTA resetuje sie podczas przechodzenia pierwszej misji, chcialbym sprobowac wgrac save po tej misji i zobaczyc, co bedzie sie dzialo. Czy ktos moze posiada takowy save ? Prosze o podeslanie. Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Też mam Z tym problem..Jadę Franklinem samochodem to jest pierwsza misja jade wyjeżdżam na pewną krzyżówkowe i bęc--Gra zostałą uruchomiona ponownie z powodu problemow z urzadzeniem do zapisu, na ktorym zainstalowano gre--Co jest...może wie ktoś co z tym zrobić ??

4. oliho

oliho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam pytanie z nieco z innej beczki :
    Kiedy następuje pierwszy zapis w grze ?
    dojechalem już skradzinym autem do garażu jakiegoś chyba ruska i musiałem wyłączyć x's .
    teraz odpalam grę , a ta znów od początku idzie , tj. od tego napadu na samym początku...

5. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co wiem gdy dojedzie się już do domu Franklina gra się zapisuje gdy pójdziemy spać ;)
    a gdy już to przejdziesz wysłał byś mi swój save z gry moje gg-22317223
    z góry dziękuje ;)

6. jak781

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Ja tez prosilbym o save... Nie mam pojecia co jest nie tak ;/ Sciagnalem sobie inna wersje GTA, wgralem content na dysk i teraz resetuje sie , ale troche dalej niz w 1 misji... Odblokowalem nawet te 4 pliki z content programem xm360 i nic nie pomoglo ;/ Wie ktos, co moze z tym byc ?

7. Perdeq

Perdeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wytłumaczcie mi jak, to zobaczę co da się zrobić. ;)

8. jak781

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Wejdz w oryginalny dash xboxa w Ustawienia systemu>Pamiec masowa i wybierz nosnik, na ktorym masz save > wybierz GTA V > Skopiuj zawartosc na pendrive (oczywiscie wczesniej sformatowany pod xboxa) i wrzuc na neta ten plik, ktory bedzie na pendrive. <-- Tak mniej wiecej, co masz zrobic :p

9. Perdeq

Perdeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jutro kumpel powinien mi oddać penka i Wam to wrzucę. Ma być save po tej wstępnej misji z napadem na bank?

10. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki ;)

11. matixu

matixu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Dajce prosze tego save bo kurwi** trafia juz ;/

12. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    http://sendfile.pl/63382/SGTA50000.rar - tutaj są 2 pliki... 1 to autosave po pierwszej misji a drugi to mój zapisany też po pierwszej misji... darmowy hosting... dajcie znać czy działa...

13. matixu

matixu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Wielkie dzięki ! Wroce za 3 godz. z pracy i odrazu sprawdzę , mam prośbę czy mógłbym prosic o instrukcje wgrania tych save ? Bardzo dziekuje.

14. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możliwe iż save ci nie ruszy gdyż najprawdopodobniej jest przypisany do mojego ID użytkownika. Możesz zerknąć ale wątpię.
    Podam sposób jak zrobić aby działało na RGH i LT.
    Podstawa jest wspólna dla obu konsolek tz.
    Do poprawnego działania save-a będzie nam potrzebny program MODIO oraz ID profilu i ID urządzenia. Program MODIO ściągamy z neta (wujek google), instalujemy. Następnie musimy uzyskać ID naszego profilu oraz ID naszego urządzenia. Najprościej jest wejść na naszą konsolkę do folderu gdzie są save gier i ściągnąć jednego na pendrive-a np. (dowolny save ale musi być z NASZEGO profilu).

RGH/Jtag

Jeśli mamy wszystko na USB bo nie mamy dysku twardego to pomijamy to co teraz napiszę.
    1. Mając RGH/Jtag wchodzimy w File Manager
    1.1 HDD1 (tudzież jeśli nagrywacie save na USB to wchodzicie na USB)
    1.2 content (folder gdzie wgrywaliście dvd 1 z gta 5) --> tam będziecie mieli pamiętny folder 000000 (nie pamiętam ile 0) pod nim będzie folder albo kilka (każdy folder to 1 profil z waszej konsoli)... ważne abyście odszukali ten wasz - jeśli macie tylko 1 profil to nie ma problemu bo będzie 1 folder ale jeśli macie 2 to musicie odszukać ten poprawny.
    Dla leniwych dodam iż jeśli macie 2-3 profile, nie wiecie który wasz to z każdego profilu ściągacie 1 save z dowolnej gry a save do GTA 5 przerobicie dla wszystkich profili i sobie powsadzacie.
    Można też użyć sposobu następnego sposobu ale wtedy trzeba sformatować pendrive-a tak więc lepiej zrobić to wyżej no chyba, że nic ciekawego na penku nie trzymacie.

LT

Jeśli mamy wszystko na USB bo nie mamy dysku twardego to pomijamy to co teraz napiszę.
    1.1 Mając LT tudzież oryginał i będąc zalogowanym na naszym profilu wchodzimy w Ustawienia Systemu
    1.2 pamięć masowa
    1.3 dysk twardy
    1.4 Gry i aplikacje
    1.5 Dowolną grę wybieramy i kopiujemy save na pendrive-a. Poporosi o sformatowanie go co też trzeba uczynić.

Ściągamy z neta save który chcemy aby działał na naszym profilu (ten sposób działa dla każdej gry nie tylko GTA 5). Pamiętajcie iż po formacie pendrive-a przez konsolę system Windows nie widzi plików na nim zapisanych, pokazuje iż jest zapełniony. Nie przejmować się tym.

Jak już zakończymy powyższe i mamy save-a z naszego Xklocka na pendrivie to interesujący nas save (ten do przerobienia) a pendrive podłączony do PC to:
    2.1 Uruchamiamy program MODIO
    2.2 U dołu klikamy "Open Save"
    2.3 Wybieramy "USB Stick" jeśli pendrive był formatowany przez konsolę lub "Browse" jeśli nie był formatowany.
    2.4 Odszukujemy nasz save który zgraliśmy z konsoli i otwieramy go.
    2.5 Z boku wybieramy "Advance" i zapisujemy w notatniku lub na kartce dane z Profil ID i Device ID - jest BARDZO WAŻNE aby było to dokładne gdyż to są dane potrzebne aby save nam zadziałał.
    2.6 Klikamy New Tab (zakładka u góry).
    2.7 Klikamy "Browse" i odszukujemy nasz save z GTA 5 (ten działający tudzież save od innego użytkownika).
    2.8 Ponownie otwieramy i wchodzimy do "Advance"
    2.9 W polu Profile ID oraz Device ID wklejamy/wpisujemy dane które wcześniej zapisaliśmy na kartce lub txt wyciągnięte z save-a z naszej konsoli.
    3.0 Klikamy Save Changes.

I to koniec naszej zabawy... teraz wystarczy grać save do odpowiedniego folderu na naszej kosolki. Nie powiem wam jaki to folder bo nie wiem, sami musicie odszukać jak został zapisany na dysku waszej konsoli.
    Tą metodę można zastosować do każdego save-a do każdej gry.

Jak ktoś nie rozumie co napisałem to sorry ale jakoś nigdy nie umiałem pisać poradników ;)

1 osoba to lubi.
  15. Perdeq

Perdeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Penka dostałem dopiero dzisiaj i chwilkę temu do domu wróciłem. Widzę, że kolega mnie już wyprzedził, ale skoro już wrzuciłem, to nie zaszkodzi udostępnić. U mnie też są dwa pliki, ale dzięki koledze wyżej wiem, że jeden to autosave, który się nie wyświetla w w grze jako zapis. Dołączyłem także strukturę folderów z programu Horizon dla ułatwienia. Miło by było, gdyby ktoś napisał poradnik, jeśli uda mu się to wrzucić. ;)

GTA V - Save.rar - Speedy Share - upload your files here

16. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I oto poradnik zrobiony przeze mnie ;P http://xboxforum.pl/gta-v-261/gtav-naprawienie-bledu-resetowania-sie-gry-w-pierwszej-misji-176666/

Wczytywanie...

Poleć forum