1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - save się nie wczytują, zacina się gra.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Glenopd, Grudzień 25, 2013.

1. Glenopd

Glenopd Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Witam, Jestem posiadaczem Xboxa od października którego kupiłem w media markt ( wersję 4GB z jednym padem ) za cenę 600 zł., do tej pory na konsoli grałem tylko w fifę 13 ( nie instalowana tylko napęd), ponad miesiąc temu zakupiłem sobie dysk (60GB) na którym zainstalowałem fifę i wszystko ładnie latało. Iż przyszły święta dostałem pod choinkę wymarzone GTA V... i tu się zaczęły problemy. Zainstalowałem tylko jedną płytę (dysk;;Install) drugą wrzuciłem do napędu i zacząłem grać, gra mocno się przycinała ( myślałem że z czasem przejdzie ). Przeszedłem kilka misji i wyłączyłem konsolę, następnego dnia gdy chciałem wczytać save to... Konsola stanęła !
    Pojawia się ekran ładowania i konsola się zatnie, trzeba xboxa resetować bo na pada nie reaguje. A więc sformatowałem dysk, ustawiłem rozdzielczość na 720P a nawet zainstalowałem druga płytę... i dalej to samo. Nie wiem co w tej sytuacji robić ( GTA dostałem wczoraj, płyta jest w stanie idealnym, bez żadnych rys!), czy oddać konsole na gwarancję czy może wina leży po strony płyty? Dodam jeszcze że konsola stała cały czas na półeczce poziomo i była regularnie czyszczona.
    Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spróbuj grać z płyty i bez dysku, że się wiesza może być wina dysku. Nowy kupiłeś czy używke z allegro?

4. Glenopd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Dysk został kupiony nowiutki

5. Glenopd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Nie da rady grać w GTA V bez instalacji pierwszej płyty.. a ta płytę mogę zainstalować tylko na dysku bo tylko na nim mam miejsce..
    Fifa działa normalnie. Pomoże ktoś ?

6. Glenopd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
  7. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Wyczyść pamięć podręczną konsoli i usuń Save z GTA.

Wczytywanie...

Poleć forum