GTA V się zawiesza przy każdej misji

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Cześć,

Mam problem z grą GTA V. Wypaliłem na Verbatimie, zainstalowałem 1 płytę na pendrive Sony 16GB i jak zaczynam jakąś misję i jakaś większa akcja się rozpoczyna (tj. strzelanina lub w teraz pościg za łodzią) to konsola się zawiesza i nie reaguje. Mam przeróbke LT 3.0. Aktualizację sciągnałem, dashboard też najnowszy.

Konsola Xbox 360 Slim 4GB 2010 rok.

Edit: Misji ze skradzioną łodzią nie da się w ogóle przejść. Konsola zawiesza się podczas pościgu za nią, lub wcześniej, nie da się jej ukończyć.
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Dzięki za pomoc..
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jaką nagrywarką wypalałeś? Przerzuciłeś obraz w abgx?
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
iHashem. Przerzuciłem przez abx, wszystko tak jak przy nagrywaniu na LT 3.0. Zacinało się od misji z tą łodzią, więc nagrałem specjalnie pod GTA V ustawienia tak jak na : http://xboxforum.pl/gta-v-261/poprawne-wypalenie-gta-v-na-lt3-0-a-176153/ . Dysk 1 jest zainstalowany na pendrive, z drugiej płytki odpalam grę. Możliwe że to coś z xboxem? Nieużywałem go trochę..
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Inne gry działają normalnie?
PS. Podaj model pendriva. (Sprawdź może na innym jak masz - możliwe, że ten ma za niską prędkość odczytu)
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Inne gry działają normalnie :(

Sony Microvault USM-R 16GB (USM16GR)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdź na jakimś innym pendrive, ewentualnie sformatuj tego i na nowo wrzuć content.
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Instalowałem Dysk 1 przez instalkę xboxa, nie przerzucałem contentu. Może to mieć wpływ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki, 2-gi dysk tak samo czy z płyty? Jak tak to zmieści się na tym pendrive 16gb? bo przecież on realnie ma 14,5
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
DVD2 musisz mieć na płycie. Pliki z DVD1 na pena i tyle.
 

akabibdudka

Świeżak
Świeżak
Zgrałem content DVD1 na pendrive i dalej to samo. Zacina się przy jakiejś akcji. Może to coś z xboxem?
 

Do góry Bottom