1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Skok na Merryweather

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Sargon80, Maj 16, 2016.

1. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z odblokowaniem misji Skok na Merryweather. Grając Michaelem, dostaję sms-a od Trevora, żebym poćwiczył latanie. Udaję się do Szkoły Lotniczej, tam zaliczam wszystkie zadania. Po wyjściu z tej szkoły, nie mam żadnych dalszych instrukcji. Przełączałem po kolei na każdego z bohaterów i nie ma żadnego rozwinięcia akcji. Czy to jakiś błąd, czy może ja czegoś wcześniej nie zrobiłem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ćwiczyłem latania, robiłem misje poboczne, dla dziwaków itp. Samo wskoczyło.

4. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Robiąc misję "Zwiad w Porcie" wybrałem opcję "Na Morzu". Ukończyłem również misje: " Mała podwodna" i "Cargobob". Czy u Ciebie było podobnie?
    Spróbuję zrobić tych "Nieznajomych i Dziwaków", "Rzeźnie" itp. misje wyświetlane na mapie.

5. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jak masz u Michaela z poziome umiejętności latania? Z tego co pamiętam to tez trzeba chyba podnieść. Lataj samolotami i powinna wyskoczyć.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba jasne

Wczytywanie...

Poleć forum