1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"GTA V" stygnie na sklepowych półkach w Szanghaju

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Niver, Styczeń 29, 2013.

1. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński

W takich chwilach wszyscy jesteśmy Chińczykami. Chociaż z drugiej strony...

Całkiem prawdopodobne, że gdybyście byli teraz w Chinach i zapytali przypadkowego mieszkańca tego kraju, co sądzi o GTA V, ten ze stoickim spokojem odpowiedziałby: "Już grałem, ujdzie". W kolejnej chwili zapewne pomyślelibyście coś w stylu: "co za brednie ten gość wygaduje, przecież GTA V jeszcze się nie ukazało, prawda?".

Ano najwyrażniej nieprawda i śmiem twierdzić, że Rockstar Games wyraźnie faworyzuje Chińczyków. Podczas gdy my musimy zadowolić się terminem "wiosna", mieszkańcy Szanghaju mogą po prostu wskoczyć w buty i udać się do sklepu, żeby wyrwać swój egzemplarz GTA V. Skandal, po prostu skandal.

Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja - już w 2011 roku na półki sklepowe w Chinach rzucono Diablo V.Reszta globu musiała zadowolić się skrawkami informacji o nadchodzącym Diablo III, gdy Chińczycy klepali pra-wnuka Diablo w piątej odsłonie cyklu.

Oto dowód na to, że jeśli chodzi o gry wideo, to jesteśmy 100 lat za Chińczykami. A tak całkiem na poważnie - nawet niezła to "nieoficjalna" okładka GTA V, co nie?

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    przecież to fake jak się patrzy choć słyszałem że kiedyś w polsce na długi czas przed premierą wystawili na półke residenta 6 i to była 100% prawda

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jakby tak było gra by była dawno na piracie:)

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Poczekajmy do jutra, jutro zrippują tę grę na pirata i będziemy grać 2 miesiące przed premierą.
    Ciekawe czy w pudełku zamieścili kod do bety GTA VI? :anonymous:

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jakoś nie chce mi sie wierzyć że Chinole już ciupią w nowe GTA... :)

7. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Cooo fake to nie mam pytań :D ale ludzie wszystko łykną. Rockstar nawet jeszcze okładki nie pokazało, mieli to zrobić w styczniu - tak zapowiadali, ale z tego co widać po dacie to wątpliwe, że jeszcze pokażą w tym miechu.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie okładka mi się nie podoba bo nawiązuje do starych GTA. Oczekuje rewolucji w grze oraz w okładce ! :)

9. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fakee nie ma opcji żeby gra stała na pułkach w chinach bez żadnego info w necie :)

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Co Wy w ogóle gadacie? Ja już gram, przeszedłem 17 misji a w statystykach wybija mi dopiero 1,1% gry ;O Nie dziwię się, że gra wyszła na 5xDVD9...

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A gdzie wyczytałeś że GTA stoi na półkach w Chinach, jak właśnie nie w necie? :D

13. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Robią ludzi w balona, gamezilla to umieściła, a zaraz pewnie inne serwisy też zaczną o tym pisać. W sieci pełno takich okładek jest i niektóre są jeszcze lepiej są zrobione.
    Rockstar do końca tego miesiąca ma opublikować oficjalną okładkę, i na pewno nie będzie ona zawierać artworków które dotychczas widzieliśmy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum