1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - trailer

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajczak1503, Listopad 2, 2011.

1. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Co i nim sądzicie? Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy - VICE CITY, ale po pewnym czasie jakoś za bardzo przypominało mi to Gta IV...
    PS. Który to bohater?

2. Lotnik421 Xbox One

3. men123452

men123452 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trailer jak to trailer coś tam pokazuje ale zazwyczaj jest wszystko podkoloryzowane. Mi się IV bardzo podobała przechodziłem wszystkie części po 2 albo 3 razy, a po tym rozwalałem wszystko co się dało i wycisnąłem chyba wszystkie możliwości tej gry ;p. Jak V będzie podobna to będzie rewelacyjna gra :)

4. liki2910

liki2910 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dla mnie to największy szał wywołała scena znajoma z GTA:SA czyli ta plaża i te budki, później ta siłownia z plaży bardzo mi sie podobał ten klimat jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich serii GTA.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mnie z GTA SA skojarzyła się ta scena w której był pościg i latał helikopter w ciasnej uliczce :D I ten skrypt z SA gdzie policjant nam na klapę wskakiwał :D

6. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Na mnie wywarło ogromne wrażenie chociaż jak to wspomniano wcześniej na pewno jest to lekko podkoloryzowane ale jednak stare wspomnienia wróciły i jeśli ta gra ma miec taki klimat jak w tym klipie to gra ta może przebic nawet Red Dead Redemption (według mnie). Mimo wszystko.. jaka częśc by nie wyszła to i tak gra się w nią wspaniale i wciąga na setki godzin. Połączenie klimatu z Vice city, infrastruktury z San Andreas i dopracowanej grafiki z GTA 4 to coś o czym marzyłem.Mówię tu może lekko z przesadą ale to wszystko emocje związane z tym filmikiem i z wymienionymi wyżej wspomnieniami :) Czekam na premierę z niecierpliwością :D Zakończę.. Nie chce tej gry za rok.. chcę ją teraz :D

7. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie świetny trailer. Myślę że bohater to ten pierwszy który wysiada z vana w 0:46. Ciekawi mnie czy będą jakieś nawiązanie do CJ'a, Sweeta i ogólnie do SA. Teraz już chcę zobaczyć Grove Street :D Czekam na następne trailery i na samą grę :D

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Już po tym pierwszym trailerze wnioskuję , że dostanę nawet więcej niż mogłem sobie życzyć.
    Duże , różnorodne miasto . Kolorowe i naprawdę wygląda na klimatyczne. Samoloty , skutery wodne , nawet rowery ( już nie mogę się doczekać aż wypróbuję jak wygląda solidna stłuczka z rozpędzonym autem , ahhh...) i nareszcie zwierzęta!( oby jak najwięcej , będzie znęcanie się nad nimi , oj będzie). Według mnie pokierujemy kilkoma postaciami z tym , że początkowo pewnie tym narratorem. Cudownie wyglądają ruchy przechodniów i ogólnie graficznie jest lepiej niż można było oczekiwać po tych starych konsolach , możliwe , ba napewno będzie system seller dla currengenów.
    Nie mogę się wprost gry doczekać , nie wiem czy przypadkiem nie podanie daty premiery i platform na które wyjdzie nie oznacza , że trwają jakieś obrady co do czasowej wyłączności... Miejmy nadzieję , że wszyscy zagrają równocześnie.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Mam mały nie dosyt po tym trailerze :) tylko czekać na więcej informacji.

10. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trailer V odwzorowany na silniku San Andreas, ciekawe jakie beda roznice przy nastepnej generacji. :p

[video=youtube_share;ftk3f_0WZww]http://youtu.be/ftk3f_0WZww[/video]

11. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ha :p "Najpodobniejszy" moment to chyba przelatujący odrzutowiec w 0:58 :D No i może jeszcze pierwsze 2 sekundy :p

12. makmak

makmak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Planuje ktoś zamówić pre-order? :D Rockstar sypnęło jednym trailerem i teraz będzie nas trzymać w niepewności przez pare miesięcy...

13. Move69

Move69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz nie moge sie doczekac pierwszych gameplay'i. :))

14. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest po prostu GTA SA2.

Spójrzcie na napis na wzgórzu pod koniec trailera: VINEWOOD. To ten sam napis, który jest na wgórzu Los Santos.

Jednym słowem - to nie żadne VICE CITY2 (a szkoda), ale SA2... Wszystko ma ten sam klimat, tą samą kolorystykę i zapewne będą to nowe historie z tamtych okolic.
    Dodadzą masę nowych możliwości, ekhm... czytaj: zwrócą to co czego nie dodali w GTA4.

A na powrót klimatów Miami poczekamy... następne 5 lat.

Right?

15. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum