1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA v wersja cyfrowa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Omen0909, Czerwiec 19, 2014.

1. Omen0909

Omen0909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam pytanie w zwiazku z garmi w wersji cyfrowej wystawianych na allegro ktore polegaja na sciagnieciu profilu i przeniesieniu licjencji. Pytanie dotyczy tego czy za to nie dostane bana na konsole czy cos takiego ,i czy jesli sciagne ta gre w ciagu 48h (bo tak jest napisane ze trzeba sciagnac w ciagu 48h gdyz po tym czasie prfil wygasa) to czy w przyszłosci bede ja mogl sciagnac ponownie na swoj profil ?? Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Z tymi banami to jak z loterią, a gdy sciagniesz i po tych 48h sprzedający zmieni hasło to nie będziesz miał możliwości ściągnięcia ponownie tej gry

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po 48h sprzedający zmienia hasło i nici z ponownego pobrania. Jakby był uprzejmy to w ciągu 4 miesięcy mógłby pozwolić ci pobrać grę ponownie ale po tych 4 miesiącach i ponownym przeniesieniu licencji przez kolejnego klienta pobranie na twojej konsoli nie pozwoli w nią zagrać.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. pijuu

pijuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam grę GTA V w wersji cyfrowej i mam pytanie czy można grać w sieci i jak to ewentualnie zrobić żeby zagrać?

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zakładasz konto Rockstar Games Social Club
    W grze w jej ustawianiach dodajesz to konto do gry, teraz możesz włączyć przez telefon / ustawienia tryb sieciowy.

7. pijuu

pijuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz ;)

8. kacper0071

kacper0071 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia: