1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - wszystko działało do ponownego włącznie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yeahbunny, Wrzesień 20, 2013.

1. yeahbunny

yeahbunny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Cześć! Mam taki problem z tym nieszczęśliwym gta...
    Posiadam przeróbkę LT 2.0, dashboard 16537 (pobrany dzisiaj rano z oryginalnej stronki, instalacja przez pendrive).
    Gra na aktualizacji 16202 ( tej z gry ) po prostu mi nie działała dlatego zaktualizowałem do najnowszego dasha i przywitał mnie ekran startowy gta V.
    Wszystko było pięknie i wspaniale dopóki nie zrobiłem sobie półtora godzinnej przerwy i wyłaczyłem konsole. Po ponownym włączeniu za każdym razem jak próbuje odpalić gta cd 2 wyskakuje komunikat "dysk nie jest obsługiwany". Doprowadza mnie to do szału bo przecież jeszcze dwie godziny temu zasuwałem Buffalo po Vine City...
    Czy ma ktoś jakikolwiek pomysł na rozwiązanie tego problemu? będę bardzo wdzięczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. yeahbunny

yeahbunny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jakiś pomysł?

Wczytywanie...

Poleć forum