1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - wszystko po kolei.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gumowaty, Grudzień 30, 2013.

1. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czytałem masy poradników, dot. instalowania GTA V na xboxa, ale w tym wszystkim ciężko mi jest się połapać. Mój sprzęt to:
    - Xbox 360 z dashem z czerwca bodajże z przeróbką LT 3.0
    - posiadam 4 płyty esperanza DVD+R DL x8 8.5 GB - płyty są dobre, bo nagrywałem nimi Red Dead Redemption oraz F1 2012
    - zwykłą nagrywarkę Optiarc DVD RW AD-7170A ATA Device
    - nie posiadam dysku, ale posiadam nowy pendrive 16GB TDK USB 2.0

Zamierzam właśnie zainstalować GTA V na pendrive, ale w tych poradnikach ciężko mi się było połapać co mam robić. Oczywiście, najpierw muszę pobrać GTA V - a następnie co ? Zainstalować na obie płyty i przegrać co na pendrive ? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć po kolei co mam robić ?

Info orso6 // Jesteś użytkownikiem, nie zakładaj tematu w świeżakach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedną wypiekasz dvd2, pierwsza wypakowujesz i przenosisz zawartość na pendrive.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy wypalaniu w programie IMGburn miałem błąd I/O i wypalałem CloneCD - czy mogę nim wypalać GTA V ?

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Możesz.

Wczytywanie...

Poleć forum