1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V wymaga instalacji na dysku - kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sliker, Wrzesień 11, 2013.

1. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam więc tak Rocstar potwierdził że wersja GTA V na xbox 360 będzie na 2 płytach z czego dane z pierwszej płyty będzie trzeba zainstalować na dysku a 2 płytę trzeba będzie mieć w napędzie i moje pytanie brzmi czy np. jakbym pobrał GTA V to czy dałoby rade (wiem że jeszcze gta nie wyszło ale może inne gry też tak miały że była wymagana instalacja) zainstalować te dane nagrywane zwykłą nagrywarką na pendrive albo jakoś z poziomu PC? (słyszałem że da się nagrać gry na dysk nagrywane zwykłą nagrywarką jakimś trikiem z mp3 ale nie wiem o co chodzi)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    nie wiem z czym masz problem nagrywasz na płyte potem na dysk lub pendrive i jak odpalasz płyte to robisz ten trik z mp3 (puszczasz muzyke z pena i wyciszasz lub po uruchomieniu gry możesz go odłączyć)

4. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    GTA V zapewne będzie XGD3 więc będziesz musiał wypalić iHASem najlepiej na Verbatimkach. Grę będziesz mógł zainstalować na dysku lub PENDRIVE o pojemności CO NAJMNIEJ 16 GB (WOLNE CO NAJMNIEJ 8 GB!) z szybkością odczytu danych > 15Mb/s

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Drugiej płyty nie trzeba nagrywać. Na 100% w necie będzie dostępna instalka do wrzucenia przez xtaf/modio/horizon.

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum