1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V wymagany dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PolishSoldier, Wrzesień 15, 2013.

1. PolishSoldier

PolishSoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z GTA V - wydaje mi się, że jest to wina dasha. Otóż mam Xboxa z RGH. Po zainstalowaniu GTAV na dysku wg instrukcji i uruchomieniu gry pojawia się komunikat, że grę trzeba zainstalować jeszcze raz. Wszystko robiłem wg. instrukcji z forum, więc raczej jest wszystko dobrze zainstalowane. Wersja mojego dasha jest dość nieaktualna 2.5xxx . Jeśli to jest wina dasha, to chyba już sobie w GTA V nie zagram na xboxie, bo jakos nie czuję się na siłach, żeby przeprowadzić aktualizację - nie chcę spieprzyć konsoli...

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dash 26202 i wyżej żeby GTA V śmigała, boisz się oddaj do serwisu widziałem oferty po 30 zeta, a jak się odważysz to na forum masz obecnie 2 poradniki od A do Z jak to zrobić

4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam
    Dash 16202

6. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34