1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V (x360)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbox360g, Sierpień 28, 2013.

1. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Chciałbym kupić GTA V na mojego xbox360 ale mam obawy że konsola tego nie pociągnie. Ale wszystkie gry jakie mam chodzą bardzo dobrze bez zacinek i lagów. Nie chcę wywalić 200zł w błoto i dlatego się was pytam czy będzie mi chodzić bez ścinek i takich innych. Jedynie w GTA IV jak szybko przez drogę lub most to gra troszeczkę wolniej chodzi ale po zwolnieniu wszystko jest płynnie i to wcale nie przeszkadza. Czy macie też coś takiego w GTA IV. I jak z tym GTA V kupić preorder czy czekać na premierę i po niej kupić? A czy jak gra by mi się zacinała to mógł bym ją zwrócić kupując przez allegro? Bo jak dobrze pamiętam to jest 14 dni na zwrot.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MerkuryyyPL

MerkuryyyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czemu konsola miałaby nie pociągnac to zamknięty sprzęt bierz śmiało będzie chulac aż miło

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy ty przypadkiem nie sprzedajesz xklcoka? co za głupi temat czy pociągnie?

5. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Dobra do zamknięcia. Już kupiłem :D za 199,98zł z przesyłką.

6. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsola to nie PC. Jak tworzą grę pod konsolę to poniżej 30 FPS nie powinno zejść (w tych zaawansowanych grach, w mniej wymagających powinno być 60 FPS). Wyjątkiem jest może kilka gier na PS3 (np. Mass Effect 3), z którym programiści sobie po prostu nie poradzili.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kosz

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum