1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Xbox jtag

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szafran123, Październik 23, 2013.

1. szafran123

szafran123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam GTA V na 2 płytach i chciał bym jakoś pograć w tą grę ale za nic nie mogę
    3 raz od kogoś mam i dalej nie działa problem jest taki że jak wrzucam do konsoli obojętnie jaką płytę piszę żeby ją przeczyścić itp
    zainstalowałem 2 płytę i próbowałem odpalić ale dalej nic to samo co zawszę 1 płyty nie da się zainstalować w ogóle jako pamięć mam pendrive 16gb 3.0 ja się zbytnio nie znam jak by mi ktoś mógł jasno objaśnić co mam zrobić z tym żeby działało bo ja nie mam dużo cierpliwości i w końcu rzucę Xbox prze okno z góry dziękuje

Wczytywanie...

Poleć forum