GTA V XM360 scan usb

jrura18

Świeżak
Świeżak
Witam,

przeszukałem wiele stron, lecz nic takiego nie znalazłem. Mam xboxa 360 FSD3 (Dash 3.0b Rev735, Kernel 2.0.14719.0) z dyskiem wewnetrznym 4gb i zewnetrznym 320gb. Tak jak juz przeczytalem wiele poradnikow wrzuciłem content i DVD2 z GTA V na dysk zewnętrzny, dalej powinienem content wrzucic na dysk wewnetrzny odpalic xm360 i odblkowac co trzeba. Jak widac u mnie nie do konca tak poszlo. Podobno idzie zrobic tak ze xm360 moze skonowac dysk zewnetrzny, próbowałem grzebac w plikach cfg lecz nic to nie dało.

Jakieś pomysły jak odpalic ta gre bo doprowadza mnie powoli do agresji...?

Pozdrawiam.
jrura18

EDIT:
zmieniłem w plik cfg ze XM360 przeszukuje mi sciezke usb0://content - lecz nic w niej nie znajude ;/
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
naprawde nikt nie jest w stanie pomoc?
po pierwsze za niski dash na tą grą będziesz musiał aktualizować do najnowszego, a co do gry to pierwszą płytę (folder content) musisz wrzucić na dysk wewnętrzny , a widzę że nie masz takiego to robisz format pod konsolą swojego dysku zewnętrznego (musisz posiadać 32 gb wolnego)żeby mieć dysk wewnętrzny .ten sposób jest bezpieczny nic ci nie usunie z dysku
 

jrura18

Świeżak
Świeżak
po pierwsze za niski dash na tą grą będziesz musiał aktualizować do najnowszego, a co do gry to pierwszą płytę (folder content) musisz wrzucić na dysk wewnętrzny , a widzę że nie masz takiego to robisz format pod konsolą swojego dysku zewnętrznego (musisz posiadać 32 gb wolnego)żeby mieć dysk wewnętrzny .ten sposób jest bezpieczny nic ci nie usunie z dysku
Dzieki za odpowiedz.

Aktualizacja dasha? Kurde myslałem ze jak wrzuce najnowszego FSD to wystarczy. A jak wezme pedrive 16GB sformatuje pod konsola i wrzuce DVD1 to bedzie działać? Bo mam troche gier na dysku zewnetrznym i jakbym teraz to formatowal to nie mialbym co zrobic z tymi grami zeby ich nie stracic.

Ten poradnik do akutalizacji bedzie dobry? http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za odpowiedz.

Aktualizacja dasha? Kurde myslałem ze jak wrzuce najnowszego FSD to wystarczy. A jak wezme pedrive 16GB sformatuje pod konsola i wrzuce DVD1 to bedzie działać? Bo mam troche gier na dysku zewnetrznym i jakbym teraz to formatowal to nie mialbym co zrobic z tymi grami zeby ich nie stracic.

Ten poradnik do akutalizacji bedzie dobry? http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/
tym poradnikiem co podałeś może być ale jest prostrza metoda aktualizacji http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/ , możesz sformatować pena i wrzucasz tam pierwszą płytkę (folder content)a druga ląduje na zewnętrzny, a ten dysk zewnętrzny co masz też możesz sformatować pod konsolą (nawet jak masz na nim gry i nac się z nimi nie stanie tylko musisz posiadać 32 gb wolnego miejsca bo tyle konsolka przydziela sobie na dysk wewnętrzny,)
 

jrura18

Świeżak
Świeżak
Dzieki wielkie wiem wsio, bede działal, jak cos to pewnie jeszcze bede pytał, temat zostawcie bo może sie jeszcze komus przyda
 

Do góry Bottom