GTA V zakonczenie- Uwaga SPOJLER

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Własnie ukończyłem wątek fabularny. Mam kilka pytan czy Franklinem jak bym wybrał zabic Trevora bądz M... inaczej by sie to wszystko ułozyło? Moze ktos sprobował zabic pana T lub M?? Wybrałem zeby ich uratować i zabiłem devisa na koncu..
Czy pismo na samym koncu od lekarza jest zalezne od ukonczenia misji itd? Czy kazdy dostaje tą samą notatke od lekarza?
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Ja zabiłem Trevora, bo i tak mnie wkurzał przez całą grę. :D
Wtedy faktycznie Trevora już nie ma i wygląda na to, że nie można już robić żadnych misji "Dziwaków" oznaczonych jego kolorem. Trochę słabo z takim zakończeniem.

W ogóle to myślałem, że jak wybiorę ostatnią opcję to mi Franklin zginie, a jego najbardziej lubię. Jakbym wybrał opcję C to wszyscy są cali i zdrowi?
 

MasterBarti

Użytkownik
Użytkownik
Również wybrałem opcję z wszystkimi całymi i zdrowymi.

To moja notatka od lekarza do porównania.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm tak jak wybierzesz C do wszyscy zyja.. a moglibyscie opsiac dokladnie co sie stało w zakonczeniu A i B

CVzyli kazdy dostaje inna notakte w zaleznosci od dodatkowych misji jakis odwiedzic w klubach ze znajomymi itd..
 

Arh4niol

Użytkownik
Użytkownik
Misje A i B możecie ukończyć nawet po wykonaniu misji C wejdźcie w zakładke gra i powtórz misje i tam wybieramy ostatnie misje, ale i tak najbardziej się opłaca wybrać C właśnie z powodu dodatkowych zadań.
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Wybór ostatni jest najlepszy i najbardziej sensowny a poza tym fajna misja

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Ja wybrałem zabicie Trevora, więc Frank zadzwonił do niego, ustawili się na spotkanie w zacisznym miejscu. Wycelował w Trevora, ten w filmowym stylu zaczął uciekać swoim czerwonym pickupem, potem nagle Michael wyjechał gdzieś z boku, przyłożył w niego, Trevor walnął w cysternę z ropą, ropa się wylała, cut-scenka, potem strzał w ropę, Trevor się spalił, a tamci odeszli, przybili piątkę, koniec gry.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
poza tym, jeśli zabije się T. jego dola z napadu jest przelana na nasze konto. Natomiast, gdy zabijemy M. to kasę dostaje jego rodzina.
 

Do góry Bottom