1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Vice City na dusku po USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qwerty121, Listopad 1, 2013.

1. qwerty121

qwerty121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Ostatnio z powodzeniem zainstalowałem na dysk twardy podłączony po USB GTA 5 i wszystko działa, myślałem na odpalaniem GTA Vice City na moim Xbox, zawsze powstrzymywał mnie brak oryginalnego dysku a teraz z tego co wiem można instalować gry na dysk USB. Czy jest szansa że odpalę GTA Vice City na takim dysku? mam jeden z najnowszych dashboardów na którym działa GTA 5 i przeróbkę LT 2.0

dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie, do gier z Xbox 1 potrzebny jest dysk twardy wewnętrzny z partycja na emulator.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum