1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA: Vice City powróci w odświeżonej wersji?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Lotor234, Sierpień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lotor234

Lotor234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Link : http://www.gry.v10.pl/GTA,Vice,City,powroci,w,odswiezonej,wersji,44566.html zapowiada się ciekawie mogli by zrobić VC na nowym silniku a nie podciągnąć tylko pod HD ale wiem jedno i tak kupie ( ahh stare dobre czasy ):p

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Nie no wiadomość jest niesamowita tylko żeby okazało się to prawdą, choć mogłoby to też ukazać się na PC.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A tam, grałem w to Vice City i mnie jakoś tak nie wciągnęło żeby uznać ją za super grę, jak wyszło San Andreas to już w ogóle o VC zapomniałem, nie rozumiem zbytnio podjary tym całym światem VC ich reedycji czy kolejnych części... No ale cóż, ludzie najwidoczniej mają różne gusta, imo powinni wydać kontynuację San Andreas bądź duet braci Bellic :D

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Vc to jedna z lepszych części na moje lepsza od Sa.
    Świat klimaty miami fajna sprawa ^^

6. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    mnie tam nie jara takie "odgrzewanie" takich gierek na nowe platformy :p niby fajne jako taki dodatek jakby, ale nie ma co stać w miejscu, a tym bardziej się cofać, całą tą pracę którą będzie trzeba włożyć w odgrzanie lepiej wsadzić w zrobienie jakiejś nowej części :)

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam się z Voodoo199. Jednak R* przed wydaniem "dużego" GTA zwykle wypuszcza jakieś mniejsze jak np. Vice City Stories. Co prawda nie wiadomo po co, bo zawsze na jakieś dziwne konsole typu PSP/Nintendo.

Na szczęście remake Vice City nie będzie "dużym GTA" z budżetem 200 000 000 $, a jedynie padliną dla geek-ów. To się chwali i czekamy na wielkie "V" z dala od pedo-Gangsta Tycon.

8. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    Wolał bym żeby wyszło podrasowane San Andreas

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Vice City to genialny klimat, genialne miasto, genialna muzyka i genialne czasy :D
    Z pewnością (dla mnie, prócz IV) najlepsza część serii. San Andreas też fajne, ale moim zdaniem przedobrzone. :D

Jak dla mnie super wiadomość :D

10. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Super news, teraz tylko czekać na potwierdzenie od Rockstar Games. Ktoś wyżej pisał, że niech lepiej podrasują GTA SA ale po co? Wystarczy mieć emulator od xbox 1 i gra świetnie śmiga, sterowanie ok. Co do Vice City to lipa na emulatorze, badziewne sterowanie, brzydka grafika, spadki animacji.

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Mi się tam bardziej podobało Vice City Stories =P.

12. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No pamiętam jak się grało w tą część ;] W tej części brakowało mi tylko wskakiwania na budnki, murki itp jak w SA... Jeśli w tej reedycji by to dodali to by było super ;p

13. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie najlepsze GTA ever, może dlatego, że uwielbiam film "Człowiek z blizną", a to prawie jago kopia :p Co do reedycji to nie widzę w tym nic specjalnego, kolejny sposób na wydojenie kasy od graczy za stare gry, no chyba, że grafika ulegnie drastycznej poprawie i dodadzą sporo nowych misji.

14. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A może to po prostu będzie "nowa" gra na podwalinach Vice City, a nie koniecznie odświeżenie starej odsłony.

15. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Vercetti w odświeżonej wersji? Czemu nie :D Vice City świetne było, zawsze się zastanawiałem jakby wyglądała ta gra z grafiką jak w GTA IV. Oby ten news sie sprawdził, chciałbym żeby wydali wersje pudełkową... :)

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    o_O Najlepsza część tej serii na mojego X'a? Hell yeah! Must have jeżeli to wyjdzie :DD Do dzisiaj lubię zainstalować sobie GTA VC na kompie i pograć i poczuć ten wspaniały klimat tej serii... ehhh klasyka.

17. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nom dokładnie. Bardzo klimatyczna produkcja, zresztą jak wszystkie od Rockstara. Ta muzyka w aucie, ten klimat na ulicach, oprawa graficzna, palmy w czasie sztormu. Coś naprawdę fajnego, nic tylko czekać.

18. Lotor234

Lotor234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chciałbym zobaczyć odświeżoną wersję na cry engine 3 to by była jazda :D ale na silniku" czwórki " też by mogła być

19. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe niezapomnę Jackson'a w radiu... to było coś. Wogóle klimat wg. mnie 100 razy lepszy niż w San Andreas więc czekam na potwierdzenie tej informacji.

20. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    Super news :D lubiałem vice city i san andreas :) ale vice city wydawało mi się lepsze pod względem klimatu :) a San Andreas pod względem możliwości :) Myśle że wydadzą wersje pudełkową :)

21. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie ideałem GTA jest: klimat z Vice City, fizyka z IV oraz mapa i możliwości San Andreas+oczywiście jakieś nowości. A to wszystko napisane na nowym silniku graficznym, heh marzenia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum