1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Vice City własne radio XBOX Classic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swenson84, Lipiec 8, 2015.

1. swenson84

swenson84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka
    Szukałem w szukajce ale nie znalazłem takiego tematu. Nie bijcie jak był :p
    Chodzi o to że na PC wrzucałem mp3 do katalogu i było radyjko z kawałków ulubionych, na xbox podobno jest tylko opcja z płyty CD-Audio, ale wrzuciłem sobie zamiast ulubionego najlepszego z VC radia KCHAT wybrane piosenki.
    W katalogu gry jest katalog audio, pliki z muzyką płynącą z radia są tam zapisane pod nazwami wyświetlanymi i z rozszerzeniem *.wma , tworząc sobie kompilację ulubionych utworów gdzieś scalając do jednego pliku i konwertując na format wma można tworzyć własne radia. Pomocne są programy do obróbki i konwersji audio. Nie będe reklamował żadnego bo nie wiem czy można ale użyłem popularnego na A i w nazwie ma też coś z tego vice"city". Orginalny plik był 64kb/s, dodany miał 192 i działa. Może komuś się przyda bo VC + ulubiona muza ( ja akurat kawałki z lat 80 najlepsze dodałem i plik radia z ok 50 MB w orginale wzrósł do ok 400 MB) tylko grać , jeździć i słuchać. Nie sprawdzałem jaki największy plik może być ani jaki bitrate.
    Miłego słuchania :)

Wczytywanie...

Poleć forum