1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta Vice City X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cris2k, Lipiec 26, 2011.

1. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Siema.
    Ostatnio sciągnąłem sobie grę z Xbox 1 :Gta Vice City.
    Obraz jest czysty.
    Co mam z nim zrobić aby odpalić go na 360'dziesiątce po koleji krok po kroku?
    Z góry dzieki :)
    PS:Mam najnowszego dashborda.
    Pozdrawiam,Cris2k

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazu-iso-z-xbox-na-xbox-360-a-400.html

Aczkolwiek w necie mało jest gier na X1. Sprawdź może już ściągnąłeś wersje przygotowaną na xboxa 360. Wtedy wypalasz tak jak zwykła grę na xboxa 360 (czyli na płytach DL). Tylko musisz w pliku .dvd zmienić na Layerbreak=1913776 (o ile nie zostało to już zmienione).

Wczytywanie...

Poleć forum