1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta za fife

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pele321, Grudzień 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Siema mam taki pomysł aby zamienić swoją jedyną gierke GTA 4 na Fife 10 mam tylko mały problem . Jak grałem w Gta to miałem co robić to zdobywałem achivmenty (czy jakoś tak) to Coraz więcej % miałem za misje i boje sie ze jak zamienie sie na fife to nie będe miał co robić tam też zdobywa sie jakieś % są jakieś misje czy coś w tym stylu . Prosze pomóżcie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Człowieku misje w Fifie?? Skąd Ty jesteś ? Hehe :D W Fifie pykasz mecze, prowadzisz drużynę w trybie menadżera i za to dostajesz achivementy za np. strzelenie 5 bramek w meczu itp. :D

4. Martist

Martist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Twój post jest tak czysto napisany, że bez przeczytania go kilka razy zza cholerę nie rozumiałem, o co chodzi.

Cierpliwość jest jednak cnotą, a więc oto odpowiedź:

Tak, jeżeli lubisz piłkę nożną to FIFA10 będzie świetnym wyborem. Dużo trybów, dużo achievmentów, dużo misji (?), w których musisz strzelić ileś tam goli, przedryblować obrońców określoną ilość razy i tak dalej. Jeżeli kochasz futbol, a rozjeżdżanie przechodniów w GTA Ci się znudziło, to bierz śmiało.

Wczytywanie...