1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta4 online?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oxvenom, Czerwiec 28, 2010.

1. oxvenom

oxvenom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej witam wszystkich (jestem noobkiem)

mam pytanko jak opalic gta4 online orginalna wersje na mulit?
    kupilem konsole 4 dni temu wiec mam wszystko orginalne i ten miesiac za free

ale nie wiem jak to odpalic na multi?
    czy sam sobie musze szukac graczy czy to sie jakos odpala inaczej?

dzieki za odp...

pozdrooo

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    A więc tak :)

Jak załączyłeś gre i masz "Niko" przed sobą to naciskasz krzyżak do góry , tak aby wyswietlil ci sie telefon . Widzisz tam "Phonebook itd " Zjerzdzasz na dól krzyżakiem i widzisz multiplayer . Klikasz "A" i wybierasz tam co chcesz. Najlepiej "Ranked" -> Deathmach ;)

--
    Pomogłem ? Klik dziekuje ;)

4. lehua768

lehua768 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzisz tam "Phonebook itd " Zjerzdzasz na dól krzyżakiem i widzisz multiplayer . Klikasz "A" i wybierasz tam co chcesz. Najlepiej "Ranked" -> Deathmachmam pytanko jak opalic gta4 online orginalna wersje na mulit?kupilem konsole 4 dni temu wiec mam wszystko orginalne i ten miesiac za free ale nie wiem jak to odpalic na multi?

Wczytywanie...

Poleć forum