1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA4 POMOC

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kuba380, Kwiecień 28, 2008.

1. Kuba380

Kuba380 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiec tak mam isc na interview i musze kupic jakis garniak i buty w sklepie Preus ale nie wiem jaki probowalem wszytkich i chyba jeden pasuje a to znow buty a buty mozna kupic tylko w dwoch sklepach rusian shop i mobo i w tych kupuje i nic sa jakies inne sklepy :) jak ktos do tego doszedl to bedzie wiedzial o co chodzi ;) ?? wiec jak sie ubraliscie ?? :D ja na sportowo taki garniak 2000$ a buty jakies lipne i nie
    pasuja ?????

2. Lotnik421 Xbox One

3. stealth91

stealth91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: GTA4 POMOC

Kup hmmm...w takim sklepie(nie pamiętam nazwy) kupujesz wszystko :) Ja kupiłem czarny garniak za 1000$ i czarne buty(w tym samym sklepie) za 200$ i wszystko było pięknie :)

PS: Grę już skończyłem :) 29h32m53s ;)

4. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

ponoc ta gra miala wystarczyc na 100h

5. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

z wszystkimi dodatkami z tego co wiem, a na czystej wersji miala wystarczyc na OKOŁO 40h.

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja tez się namęczyłem troche. Kupiłem tego najdroższego za 2k$ i te nie pasował. Kup garniak w persusie obok tego miejsca spotkania za 1000$. On jest taki czarny.

7. Kuba380

Kuba380 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no obadam tylko ze prusie sa buty jakies trzewiki :(
    stealth91 jak mozesz to napisz mi nazwe tego sklepu :D a ja gram wolno duzo robie podmisji dla friend (takie zielony hipek na mapce) :p i wiesz Bruciego rajdy zaliczam duzo sie bawie :D

HAHAHA jak sie zwiesilem :eek: nie widzialem butow w tym prusie ! a chyba tam bylem z 10 razy!!

8. stealth91

stealth91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Sklep to Perseus :) Możesz tam kupić fajny garniak(czarny - i nie tylko) za 1000$ i buty za 200$ :)

9. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ludzie ..bo okulary trzeba zdjąc...

10. mdhlodz

mdhlodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jestem na tej misji, a ponieważ mój Niko Bellik jest bogaty mam wszystkie ubrania jakie są w sklepach i nadal mi każę jechać do sklepu. Co mam zrobić wyraźnie prowadzi mnie do sklepu z garniakami. Żeby było śmiesznie mam na sobie garniak czarny z krawatem w paski.

11. Termos

Termos Guest

buciki

Wczytywanie...

Poleć forum