1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA4 Save

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dynamic, Lipiec 29, 2011.

1. Dynamic

Dynamic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Jak moge wgrac save'a do Gta4? Bo wszystko juz zdalem na PC a niechce mi sie tego wszystkiego od nowa robic.Prosze o Odp!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Z tego co ja wiem to-nie da się.

Pozdrawiam,Cris2k

4. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    W Modio można przypisać save do swojego profilu i urządzenia. Później wystarczy wrzucić go na dysk i wszystko działa.

5. Dynamic

Dynamic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmmm. Moze ktos napisac po kolei co mam zrobic, zebym mial np. 100% gry? Nie znam sie mam dopiero xbox z jakies 2 miesiace. Z Nieba dziekuje

Wczytywanie...

Poleć forum