1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA5 co się dzieje z naszymi pojazdami po zgubieniu ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Esse, Kwiecień 19, 2014.

1. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam ! Mam w gta 5 garaż kupiłęm kilka motorów oraz samochodów przez neta w gta, ulepszyłem na maxa i poszedłem pośmigać , jednak za każdym razem gdy ginąłem odradzałem sie w szpitalu a po pojeździe ani śladu , jest szansa żęby je odzyskać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    W garażu ich nie ma ?

4. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    nie nie ma ich

5. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam tak samo, też samochody kupione za kasę mi gdzieś zniknęły i ślad po nich zaginął. Nie udało się ich odzyskać. Na początku był jakiś bug ze znikającymi samochodami, tyle że poprawka została już dawno temu wypuszczona, ale widać do końca problemu nie naprawiła. Tak dla pewności, sprawdzałeś na parkingu policyjnym?

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Powinny być na parkingu policyjnym, po odrodzeniu dostajesz wiadomość o odholowaniu pojazdu.

7. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    W gta 5 nie jest jak w gta online, tutaj samochody gdy je porzucimy gdzieś na zadupiu znikają na amen :D. Gdzieś czytałem że auto musi być porzucone przy drodze żeby zostało odholowane na parking ale nie wiem czy to prawda ... Ja nigdy w gta 5 nie odbierałem auta z parkingu .

8. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Inne kradzione randomowe którymi jeździłem tylko żeby podjechać na jakąś misje owszem zostają odholowane a moje zakupione legalnie nie

9. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co pamiętam, to są tylko dwa przypadki odzyskania wcześniejszego pojazdu. Albo zostanie odholowany na parking policyjny, albo jakby nigdy nic będzie stał pod safehousem, ale nie w garażu. Na necie nawet jest obrazek z batyskafem pod domem F. Niestety nie wiem na jakiej zasadzie to działa, to jest chyba losowe.

PS: Tak dla przypomnienia, samochody kupione na necie, w odróżnieniu od samolotów i łodzi, nie respawnują się w garażu. Raz zabrane trzeba odstawić, żeby nie zniknęły.

10. Picek17

Picek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Z tego co pamiętam jak. Na początku mieliśmy swój pojazd za darmo montiwalismy w nim GPS i ubezpieczenie i dzięki temu Zawsze go odzyskujesz

Wysłane z Xperia U za pomocą TapTalka.!

11. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Tak ale gps był tylko możliwy w gta online a czy w gta v jest taka opcja to nir wiem jednak będzie ona najbardziej opłacalna niż wydawać hajs żeby potem samochody znikały :)

Tapnięte z przed xboxa przez Neo V :)

Wczytywanie...

Poleć forum