1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA5 i dysk wewn. 4gb

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez krzysiekps2, Lipiec 27, 2014.

1. krzysiekps2

krzysiekps2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przytkowice
    Prosze o pomoc jak to zrobic by GTA5 DZIALALA mi na rgh z dyskiem wewn 4gb?mam tez oryginalny dysk 20gb na ktorym jest tylko 11gb oraz dysk zewn 60gb. obrazy plyt mam w formacie GOD, co i gdzie powinienem wrzuci by dzialalo? dzieki za pomoc i pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    4gb to nie dysk..tylko pamięć flash.
    Dysk 20gb włóż w slot na hdd i sformatuj w nxe, następnie wrzuć 4 pliki z content do content na hdd wewn. Grę sobie wrzuć na 60gb zewn...

Zachęcam do po czytania poradnika świeżego jtag'owca autorstwa ESLORD'a...

Wczytywanie...

Poleć forum