1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA5 - kilka informacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jacek CK, Październik 11, 2013.

1. Jacek CK

Jacek CK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Z pewnych względów postanowiłem założyć świeży post.
    Więc tak, zrobiłem fabularną i podzielę się z Wami swoimi odczuciami - nie kończcie za szybko:) Po skończeniu gry reszta delikatnie traci smaczek, bo nie ma tego stałego kontaktu i konfliktu z resztą postaci. To tak ode mnie.
    Co do gry:
    1. Jeśli mam zakończoną grę i misje zrobione, a brakuje mi kasy, to czy powtarzanie misji od Lestera pozwoli mi na nowo kupować akcje i sprzedawać z zyskiem?
    2. Dla tych co zaczynają: Spójrzcie sobie na kurs AmmuNation - mam wrażenie że cena akcji zmienia się w momencie odkrywania poszczególnych broni - ale to tylko wydaje mi się;)
    3. Jeśli powtarzanie misji (pkt 1) nie przyniesie zysków to w jaki sposób wygenerować kasiorę aby starczyło na zakup pozostałych nieruchomości? W normalnym trybie zajmie to wieki.
    4. Batystaf i sprzęt do nurkowania w Dok Sonar jest dostępny dopiero po jego wykupieniu!
    5. Na YT w tym filmie: GTA V: Nieskończone pieniądze 2 - YouTube u mnie np nie ma tych pieniędzy, także nie wiem o co c'mon.
    6. Nie jestem zwolennikiem używania kodów, ale jeśli by mnie przykorciło to czy ich używanie nie wpływa w jakiś sposób na granie? Np w GTA4 zamroziło mi wykonywanie misji;/ Czy tutaj nie jest podobnie?

Przejrzałem trochę video na YT, trochę poczytałem ale takiego wątku jak napisałem nie znalazłem.

Generalnie puściłem fabułkę od początku ale za bardzo nie chce mi się przechodzić tego na nowo a że mam jednego save'a sprzed zakończenia fabuły chciałbym spróbować wzbogacić "swój" majątek.:)

Dzięki za zainteresowanie się tematem no i czekam na odpowiedzi i uwagi:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    Wypowiem sie odnosnie batyskafu. W obszarze Trevora przy przejeździe kolejowym znajduje sie budynek. Na tyłach tego budynku na złomie lezy batyskaf. Wydaje mi się że jest to ten sam co wykonywalo się misje vs merryweather. Wystarczy dorwac heli i sciagnac go na wodę :p

4. Jacek CK

Jacek CK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lera1n
    Chodziło mi konkretnie o batyskaf w Dok Sonar. Ogólnie na całej mapie zapewne gdzieś jeszcze można znaleźć:)

Natomiast znalazłem pewne odpowiedzi na swoje pytania i podzielę się oczywiście:
    1. NIE !!!!
    5. Kasa jest przeznaczona dla poszczególnych postaci. Np Franklinem nie mogłem znaleźć a Michaelem tak. Natomiast poszła jakaś aktualizacja i chyba się już skończyła "nieskończona" kasa.

5. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    Dzizyz ja wiem ze tam jest jak sie wykupi doki ale ja Ci podalem miejscie gdzie takowy batyskaf sie znajduje bez potrzeby kupowania doku :p

6. Jacek CK

Jacek CK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aaa dzięki:D Sprawdzę
    A co do reszty, ktoś ma jakieś pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum