1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTAV i dysk drugi na pamięć flash

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez przemek_sbs2k, Marzec 25, 2014.

1. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie,

Chciałbym się zapytać czy jeśli zgram DVD2 na pamięć FLASH to wczytywanie tekstur będzie odbywać się szybciej niź z napędu oraz czy poprawi to szybkość gry ????

Jeśli tak to jakią pamięć do tego polecanie ? Wiem że nie każdy Peniak ma odczyt 25mb/s.

Będę wdzięczny za pomoc.
    Przemek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tekstury podobno znajdują się na DVD1 (a 1 pewnie masz na penie), więc raczej nic się nie zmieni. Poza tym Rockstar mówił, aby nie instalować DVD2 tylko grać z płyty w celu zachowania optymalnego działania gry.

4. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zacznijmy od tego. Czy masz w ogóle dysk twardy w xboxie i jaka to wersja.
    Sam posiadam xbox'a 360 w wersji ''e'' z pamięcią 4 gb i gta v na pendirve. Więc pytaj.
    Ale najpierw chciałbym powiedzieć, że:
    Tekstury są na Disc 1 i tą płyte instalujesz na pendrive lub dysku twardym.
    Nie instalujesz płyty disc 2 ponieważ: [​IMG]
    Chyba sam widzisz różnice.
    Disc 1 ma wielkość prawie 8 gb. Dokładnie to 7998mb chyba. Czy tam pare mb mniej. Więc musisz kupić pendriva min. 16 - to wystarczy i będziesz miał jeszcze 6,5 gb wolnego miejsca.
    Jaki pendrive? - Pendrive może być byle jaki, no oczywiście nie kupuj chińczyków żeby zaoszczędzić 5 zł. Ja sam tydzień temu kupowałem pena pod gta v. Kupiłem ADATA 3.0 16gb za dokładnie 32,99.
    Powiem ci tyle, nie wiem jak jest z odczytem danych porównując HDD z penem. Mi osobiście widać jak obiekty się doczytują czy tam kolory obiektów, niektórzy mówią że na hdd też sie doczytują. Niestety nie mam jak tego osobiście sprawdzić ponieważ tak jak wspominałem hdd nie mam. Jak coś to pytaj :D

Wczytywanie...

Poleć forum