1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GtaV-Naprawienie błędu resetowania się gry w pierwszej misji!

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez grzecho2815, Wrzesień 24, 2013.

1. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Dziś gdy przyszedłem ze szkoły pomyślałem sobie''albo naprawie to GTA albo biorę się za matmę''...
    I właśnie naprawiłem i do razu ruszam wam z pomocą ;D

1.pobieramy trzy rzeczy
    -program Horizon (sorry że nie podałem linku ale chyba każdy ma ten program jeśli wgrywał GtaV DvD1)
    -program Modio http://www.game-tuts.com/modio/resources/download.php
    -I jeszcze save z gry SGTA50000.rar pobierz za darmo - Hosting plików (znalazłem te zapisy na tym forum mi pomogły i jeżeli użytkownik nie wyraża zgody abym je udostępnił niech napisze;P)

2.Róbcie to co pisze a będziecie grali w GtaV bez żadnych resetów czy innych pierdołów ;P
    -wypakujcie zapisy najlepiej na pulpit aby ich później nie szukać ;)
    -odpalamy program Modio...Na dole klikamy''Open Save'' następnie klikamy na na''Browse''wybieramy teraz ten save najlepiej wybierzcie ''SGTA50000''...Gdy już załadujemy zapis to wyskoczy nam jakiś obrazek z GTA i po lewej stronie klikamy''Advanced'' i teraz nam jest potrzebny program Horizon...
    -Gdy się już odpali program Horizon wchodzimy w zakładkę po lewej stronie''Device Explorer''.Wchodzimy do folderu''Gamer Profiles'' klikamy na nasz avatar 2 razy . i wyskoczy nam okno gdzie pisze nasze ID i to jet najbardziej potrzebna rzecz...
    -Najpierw kopiujemy nasze''Profile ID''.Wracamy do programu ''Modio'' i tam zmieniamy nasze Profile ID robimy tak z''Device ID'' kopiuj i wklej...
    -Gdy juz zmienimy nasze dwie nazwy ID klikamy na''Save Changes''klikamy na to dwa razy dla pewności...
    -I ostatnia już rzecz zmieniony zapis wrzucamy do programu''Horizon''Dla tych którzy nie wiedza jak wrzucić...klikamy na zapis,przedrzemawszy go i wrzucamy do programu ....Czekamy aż się wrzuci zamykamy program wkładamy pendrive do xboxa i cieszymy się grą ;DD

P.S-Proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy poradnik i jeśli Ci pomogłem kliknij POMOCNE ;)

A tak na marginesie..Zapraszam do swojej grupy fanów Dragon Ball'a http://xboxforum.pl/groups/fani-dragon-ball-175/

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No i gitara... napisałeś tą poradę sensowniej niż ja... mówiłem iż nie umie ich pisać :p ale tobie wyszło
    Co do Horizon-ta to nie używałem... ja zassałem grę od razu przerobioną, gotową. Wystarczyło tylko skopiować folder w odpowiednie miejsce. Ale widzę iż łatwiej uzyskać nim te dane niż to co ja napisałem :)

4. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cieszę sie ze mogłem komuś pomoc! ;D

5. manusek19

manusek19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajnie. Tylko co mam zrobić, żeby 'zgrać" swój profil z xbox`a na pendrive?

6. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To jest wszytko napisane ;P
    klikamy na zapis,przedrzemawszy go i wrzucamy do programu .

8. QudelzinPL

QudelzinPL Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Hm, przydatne dla tych co maja ten blad...;D

9. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Takk ;P Ale w tym poradniku także pisze jak wrzucać save do xboxa bez żadnych błędów i przeszkód :D

10. matixu

matixu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    hm nawiązując do twojego poradnika robiłem wszystko ktok po kroku save mi odpalił ale po chwili gdy wydostałem się z "domu" reset.

11. grzecho2815

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Hmmmm...może masz coś z konsolą.? A inne gry ci sie nie resetuja..?

12. matixu

matixu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
  13. Micek16

Micek16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak się mam zalogować w Horizon to jakie dane ??

14. M4R0

M4R0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz to mi w ogóle tylko ładuje gra i znów restart, a gra działa z dysku konsoli

15. Vaiiola

Vaiiola Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłam wszystko tak jak było napisane w poradniku, Franklin wyszedł z domu nie zdążył dojechać do punktu s i gra się zrestartowała:( Mam E STINGRAY 500GB RGH RGX LT3.0. Dodam, że z żadną inną grą nie mam takiego problemu. A i Gta chyba już z 4 razy pobierałam z ********.org. Ma ktoś może sprawdzoną wstawkę gry, bo ręce mi już opadają:( Z góry dziękuję za pomoc.

16. manusek19

manusek19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem ten sam problem przez dłuższy okres czasu, nie pomagało ponowne pobieranie całej gry, odblokowywanie. Wystarczyło ściągnąć przerobioną już wersję pod RGH i wszystko śmiga do dziś. Ściągałem z zagranicznych torrentów.

17. Vaiiola

Vaiiola Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Manusek19, a podasz linka do tej wstawki? byłabym bardzo wdzięczna

18. dawiids123

dawiids123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, mógłby ktoś wstawić jeszcze raz tego save ?

19. SKNBLR

SKNBLR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mam problem z zapisywaniem samochodów w garażu w trybie dla jednego gracza. Zostawiam kradzione auto w garażu aż drzwi się zamkną, potem nim wyjeżdżam na miasto i jak znowu jestem w domu po kilu dniach to auta w garażu nie ma. Czy to normalne? Czy w tej części auta trzeba tylko kupować przez komórkę ? Czytałem że wyszła jakaś aktualizacja na to ale mam konsole podłączoną do neta pościągała chyba wszystkie aktualizację i dalej jest ten problem. może ktoś wyjaśnić ocb? Pozdro

20. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli wyjedziesz autem z garażu i je zostawisz gdzieś tam, to przepada lub będzie do odebrania na parkingu policyjnym. A Online da się kupić ubezpieczenie, że auto możesz nawet utopić a i tak do ciebie wraca.

21. wieczek00

wieczek00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, można prosić o tego save? Występują u mnie ciągłe resety, pisze że problem z urządzeni do zapisu czy magazynującym. Jakoś tak. Czy ta instrukcja mi pomoże?

Wczytywanie...

Poleć forum